Posle samo tri dana pauze vojvođanski fudbalski trećeligaši će ponovo na terene širom pokrajine.

Srpska liga VOJVODINA – 4. kolo
FK „1. maj“ (Ruma) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Ruma
Delegat Simić Saša
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Feniks 1995“ (Apatin)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Bečej
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK „Radnički 1912“ (Sombor) SK „Tisa“ (Adorjan)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Sombor
Delegat – posmatrač Đukanović Ilija
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Subašić Milorad
FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Banatsko Veliko Selo
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
Posmatrač Pandurov Živa
OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka) FK „Sloboda“ (Novi Kozarci)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Bačka Palanka
Delegat Adamović Marko
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Ranisavić Saša
Posmatrač Pandurov Mile
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Sloga“ (Čonoplja)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Belegiš
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Petrović Dejan
Posmatrač Aleksić Vladan
FK „Vršac“ (Vršac) FK „Dunav“ (Stari Banovci)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Vršac
Delegat – posmatrač Jevtić Bojan
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Hajduk 1912“ (Kula)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Subotica
Delegat – posmatrač Obradović Milan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Đumić David
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Mladost“ (Novi Sad)
30. 08. 2020. (nedelja) – 16:30 Stara Pazova
Delegat – posmatrač Medaković Goran
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Četvrti sudija Belić Dušan
FK „Vojvodina 1928“ (Perlez) FK „Borac“ (Sakule)
30. 08. 2020. (nedelja) – 16:30 Perlez
Delegat – posmatrač Milanović Igor
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Gnjatović Marko

Ostavite odgovor