Treći takmičarski vikend je ispred fudbalskih klubova u Vojvođanskoj ligi Sever.

VFL „Sever“ – 3. kolo
FK „Srbobran“ (Srbobran) FK „Obilić“ (Novi Kneževac)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Srbobran
Delegat Zobenica Slavko
Sudija Vasiljević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Aleksić Bojan
Drugi sudija pomoćnik Boškić Milan
FK „Radnički“ (Sombor) FK „Vojvodina“ (Bačko Gradište)
30. 08. 2020. (nedelja) – 16:30 Sombor
Delegat Puača Miloš
Sudija Bosnić Milan
Prvi sudija pomoćnik Milešević Miloš
Drugi sudija pomoćnik Markuš Miloš
FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo) FK „Crvenka“ (Crvenka)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Čelarevo
Delegat Pribić Milan
Sudija Jurić Stevan
Prvi sudija pomoćnik Ćeranović Balša
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
FK „Tavankut“ (Tavankut) OFK „Vrbas“ (Vrbas)
30. 08. 2020. (nedelja) – 16:30 Tavankut
Delegat Koberski Josip
Sudija Vračar Petar
Prvi sudija pomoćnik Martinović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Pilić Strahinja
OFK „Mladost APA“ (Apatin) FK „Vojvodina“ (Tovariševo)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Apatin
Delegat Ćirić Nemanja
Sudija Čapko Ivan
Prvi sudija pomoćnik Šćepanović Nikola
Drugi sudija pomoćnik Hernaus Andrea
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Bajša“ (Bajša)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Odžaci
Delegat Marić Nade
Sudija Krneta Rade
Prvi sudija pomoćnik Janjić Milovan
Drugi sudija pomoćnik Šolaja Dejan
FK „Mladost“ (Bački Petrovac) FK „Hercegovac“ (Gajdobra)
30. 08. 2020. (nedelja) – 16:30 Bački Petrovac
Delegat Dabižljević Slaviša
Sudija Bečanović Dalibor
Prvi sudija pomoćnik Mrđenović Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stanić Petar
FK „Krila Krajine“ (Bačka Palanka) FK „Bačka“ (Pačir)
29. 08. 2020. (subota) – 16:30 Bačka Palanka
Delegat Ilić Jovan
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Dudok Ljudovit
Drugi sudija pomoćnik Cvetković Vukašin
FK „Mladost“ (Turija) FK „Njegoš“ (Lovćenac)
30. 08. 2020. (nedelja) – 16:30 Turija
Delegat Vojnić Purčar Zlatko
Sudija Berenji Ljubiša
Prvi sudija pomoćnik Filipović Vanja
Drugi sudija pomoćnik Čorokalo Nemanja

Ostavite odgovor