Po četvrti put od starta takmičenja će vojvođanski fudbalski četvrtoligaši na terene za igru.

VFL „Jug“ – 4. kolo
FK „Podunavac“ (Belegiš) FK „Borac“ (Šajkaš)
02. 09. 2020. (sreda) – 16:30 Belegiš
Delegat Kosovac Jovan
Sudija Štumpf Željko
Prvi sudija pomoćnik Mitrović Ognjen
Drugi sudija pomoćnik Ranković Nemanja
FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) FK „Sloga“ (Temerin)
02. 09. 2020. (sreda) – 16:30 Novi Sad
Delegat Vujović Slobodan
Sudija Gaćinović Marko
Prvi sudija pomoćnik Ivanović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Božoki Danijel
FK „Jedinstvo“ (Rumenka) FK „Hajduk“ (Divoš)
02. 09. 2020. (sreda) – 16:30 Rumenka
Delegat Grujić Siniša
Sudija Dimoski Marko
Prvi sudija pomoćnik Kampić Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stoiljković Zorana
FK „Indeks“ (Novi Sad) FK „Budućnost“ (Salaš Noćajski)
02. 09. 2020. (sreda) – 16:30 Novi Sad
Delegat Muratović Radislav
Sudija Petrović Dušan
Prvi sudija pomoćnik Čekičević Nikola
Drugi sudija pomoćnik Matić Dimitrije
FK „Sloga“ (Erdevik) FK „Jadran“ (Golubinci)
02. 09. 2020. (sreda) – 16:30 Erdevik
Delegat Pejić Dragan
Sudija Relić Draško
Prvi sudija pomoćnik Mijanović Stefan
Drugi sudija pomoćnik Skakavac Aleksandar
FK „Sremac Vojka“ (Vojka) FK „Radnički“ (Nova Pazova)
02. 09. 2020. (sreda) – 16:30 Vojka
Delegat Jovanović Stojša
Sudija Graovac Bojan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Rastko
Drugi sudija pomoćnik Koldžić Stefan
FK „Podrinje“ (Mačvanska Mitrovica) RFK „Novi Sad 1921“ (Novi Sad)
02. 09. 2020. (sreda) – 16:30 Mačvanska Mitrovica
Delegat Subotić Marko
Sudija Tošić Vladimir
Prvi sudija pomoćnik Grmuša Branko
Drugi sudija pomoćnik Vukčević Dunja
FK „Mladost“ (Bački Jarak) FK „Sloboda“ (Donji Tovarnik)
02. 09. 2020. (sreda) – 16:30 Bački Jarak
Delegat Ćurčić Dejan
Sudija Petrović Stefan
Prvi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
FK „Cement“ (Beočin) OFK „Jugović“ (Kać)
02. 09. 2020. (sreda) – 16:30 Beočin
Delegat Kozarev Petar
Sudija Vukmanović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Samac Saša
Drugi sudija pomoćnik Jevtić Aleksandar

Ostavite odgovor