Derbi petog kola Vojvođanske fudbalske lige Istok će se odigrati u Elemiru.

VFL „Istok“ – 5. kolo
FK „Budućnost“ (Srpska Crnja) FK „Jedinstvo“ (Novi Bečej)
05. 09. 2020. (subota) – 16:30 Srpska Crnja
Delegat Krnjajić Dejan
Sudija Radulović Strahinja
Prvi sudija pomoćnik Popov Marko
Drugi sudija pomoćnik Markov Miloš
FK „Borac“ (Starčevo) FK „Jedinstvo“ (Banatsko Karađorđevo)
06. 09. 2020. (nedelja) – 16:30 Starčevo
Delegat Kirilov Zdravko
Sudija Bogdanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Ristić Veljko
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
FK „Banat“ (Čenta) FK „Mladost“ (Omoljica)
06. 09. 2020. (nedelja) – 16:30 Čenta
Delegat Stoilkovski Milorad
Sudija Ćirović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Todorović Kristijan
Drugi sudija pomoćnik Gvozdenov Veljko
FK „Crvena zvezda“ (Vojvoda Stepa) FK „Krajina“ (Krajišnik)
06. 09. 2020. (nedelja) – 16:30 Vojvoda Stepa
Delegat Roharik Pavel
Sudija Šuljagić Uroš
Prvi sudija pomoćnik Raković Nikola
Drugi sudija pomoćnik Gaborov Milan
FK „ŽAK“ (Kikinda) OFK „Proleter“ (Banatski Karlovac)
06. 09. 2020. (nedelja) – 16:30 Kikinda
Delegat Radman Momčilo
Sudija Tadić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Maksimović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Naumović Marko
FK „Radnički“ (Sutjeska) OFK „Kikinda 1909“ (Kikinda)
05. 09. 2020. (subota) – 16:30 Sutjeska
Delegat Janović Zoran
Sudija Domazetoski Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Cvitak Boris
Drugi sudija pomoćnik Jaćimovski Dejan
FK „Naftagas“ Elemir FK „Omladinac Fam“ (Botoš)
05. 09. 2020. (subota) – 16:30 Elemir
Delegat Mišić Žika
Sudija Milosavljević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Bunčić Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Tešić Milan
FK „Radnički“ (Kovin) FK „Jedinstvo“ (Vlajkovac)
06. 09. 2020. (nedelja) – 16:30 Kovin
Delegat Žuža Đorđe
Sudija Bjeloš Boban
Prvi sudija pomoćnik Runić Milan
Drugi sudija pomoćnik Stošić Aleksandar
OFK „Begej“ (Žitište) FK „Sloga“ (Plandište)
05. 09. 2020. (subota) – 16:30 Žitište
Delegat Bečejac Radoslav
Sudija Petrović Dušan
Prvi sudija pomoćnik Kovač Kristijan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Bojan

Ostavite odgovor