Još jedna takmičarska sreda za vojvođanske fudbalske trećeligaše.

Srpska liga VOJVODINA – 11. kolo
FK “Sloboda” (Novi Kozarci) FK “1. maj” (Ruma)
07. 10. 2020. (sreda) – 15:30 Novi Kozarci
Delegat – posmatrač Milošević Dragan
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Subašić Milorad
FK “Borac” (Sakule) FK “Sloga” (Čonoplja)
07. 10. 2020. (sreda) – 15:30 Sakule
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Jevtić Bojan
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Dunav” (Stari Banovci)
07. 10. 2020. (sreda) – 15:30 Pančevo
Delegat Dakić Milan
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Bogićević Mario
Posmatrač Obradović Milan
SK “Tisa” (Adorjan) FK “Hajduk 1912” (Kula)
07. 10. 2020. (sreda) – 15:30 Kanjiža
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK “Mladost” (Novi Sad) FK “Bačka 1901” (Subotica)
07. 10. 2020. (sreda) – 15:30 Novi Sad
Delegat Savić Tomislav
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Pandurov Milorad
FK “Feniks 1995” (Apatin) FK “Vršac” (Vršac)
07. 10. 2020. (sreda) – 15:30 Pećinci
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
07. 10. 2020. (sreda) – 15:30 Zrenjanin
Delegat – posmatrač Vučić Dejan
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Gnjatović Marko
OFK “Bečej 1918” (Bečej) OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka)
07. 10. 2020. (sreda) – 15:30 Bečej
Delegat Živković Milan
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Rodean Marijan
FK “Jedinstvo” (Stara Pazova) FK “Vojvodina 1928” (Perlez)
07. 10. 2020. (sreda) – 15:30 Stara Pazova
Delegat – posmatrač Aleksić Vladan
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK “Radnički 1912” (Sombor) FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo)
07. 10. 2020. (sreda) – 15:30 Sombor
Delegat Despotović Dragan
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Ranisavić Saša
Posmatrač Medaković Goran

Ostavite odgovor