U tri naredna dana će se igrati fudbalske utakmice u Prvoj ligi Srbije.

Prva liga 2020/21: 11.Kolo (16.10. – 18.10.2020)
Loznica – Radnički P.
Petak, 16.10.2020, 15:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar
Borac 1926 – Radnički 1923
OFK Žarkovo – Dinamo
Subota, 17.10.2020, 15:00 Subota, 17.10.2020, 15:00
Delegat: Vujović Ljubiša Delegat: Ković Dragan
Glavni sudija: Tomić Pavle Glavni sudija: Ćirić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad Prvi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Drugi pomoćni sudija: Borović Nikola Drugi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor Četvrti sudija: Delibašić Marko
Zemun – Kabel
Subota, 17.10.2020, 15:00
Delegat: Šegrt Vladimir
Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Božović Goran
Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Đorđević Nikola
Kolubara – IMT
Subota, 17.10.2020, 18:00
Delegat: Lojanica Milan
Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Drugi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Četvrti sudija: Nikitović Ivan
Budućnost D. – Radnički SM
Jagodina – Sloga
Nedelja, 18.10.2020, 15:00 Nedelja, 18.10.2020, 15:00
Delegat: Elezović Radomir Delegat: Pandurov Branislav
Glavni sudija: Trifković Dejan Glavni sudija: Živanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Novaković Novak Prvi pomoćni sudija: Antić Nikola
Drugi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Četvrti sudija: Janjuš Predrag Četvrti sudija: Petrović Nikola
Trayal – Grafičar
Železničar – Dubočica
Nedelja, 18.10.2020, 15:00 Nedelja, 18.10.2020, 15:00
Delegat: Martinović Milan Delegat: Varagić Željko
Glavni sudija: Ilić Pavle Glavni sudija: Džaković Bogdan
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Živković Marko Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Srećković Marko Četvrti sudija: Mijajlović Borko

Ostavite odgovor