Posle dve nedelje pauze nastavlja se prvenstvene trka u Linglong Super ligi Srbije.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 11. kolo (16.10. – 18.10.2020)

Čukarički – Proleter

Radnik – OFK Bačka
Petak, 16.10.2020, 18:00 Petak, 16.10.2020, 18:00
Delegat: Karasi Stanislav Delegat: Milošević Blagoje
Glavni sudija: Jovanović Srđan Glavni sudija: Nikolić Bojan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan Drugi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Četvrti sudija: Marković Momčilo Četvrti sudija: Ilić Milan

TSC – Novi Pazar

Vojvodina – Rad
Petak, 16.10.2020, 18:00 Petak, 16.10.2020, 18:00
Delegat: Baglava Branko Delegat: Đerman Dragoslav
Glavni sudija: Anđelovski Novica Glavni sudija: Stojanović Andrija
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar Prvi pomoćni sudija: Karadžić Miloš
Drugi pomoćni sudija: Beljin Goran Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Radaković Nikola Četvrti sudija: Maksimović Đorđe

Inđija – Zlatibor

Subota, 17.10.2020, 15:00
Delegat: Blečić Vuk
Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Minaković Nenad
Javor-Matis – Metalac

Mladost – Mačva

Subota, 17.10.2020, 16:00 Subota, 17.10.2020, 16:00
Delegat: Anđelković Žarko Delegat: Popović Rade
Glavni sudija: Đorđić Miloš Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko Četvrti sudija: Mitić Milan
Napredak – Radnički N.

Voždovac – Spartak Žk

Subota, 17.10.2020, 16:00 Subota, 17.10.2020, 16:00
Delegat: Jovanović Marko Delegat: Nikolić Ivan
Glavni sudija: Lukić Lazar Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Četvrti sudija: Šegrt Jovan Četvrti sudija: Piper Petar
Partizan – Crvena zvezda
Nedelja, 18.10.2020, 17:00
Delegat: Stojaković Branko
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Milanović Miloš

Ostavite odgovor