Banatski fudbalski četvrtoligaši će u narednim danima odigrati utakmice 11.kola.

VFL „Istok“ – 11. kolo
FK “Crvena zvezda” (Vojvoda Stepa) FK “Jedinstvo” (Novi Bečej)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Vojvoda Stepa
Delegat Romić Boro
Sudija Bogdanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Bunčić Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Gaborov Milan
FK “ŽAK” (Kikinda) FK “Banat” (Čenta)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Kikinda
Delegat Krnjajić Dejan
Sudija Gvozdenov Veljko
Prvi sudija pomoćnik Todorović Kristijan
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
FK “Radnički” (Sutjeska) FK “Borac” (Starčevo)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Sutjeska
Delegat Radman Momčilo
Sudija Milivojev Bojan
Prvi sudija pomoćnik Radulović Strahinja
Drugi sudija pomoćnik Markov Miloš
FK “Naftagas” Elemir FK “Budućnost” (Srpska Crnja)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Elemir
Delegat Stoilkovski Milorad
Sudija Tadić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Markov Nikola
Drugi sudija pomoćnik Stevkovski Danil
FK “Radnički” (Kovin) FK “Jedinstvo” (Banatsko Karađorđevo)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Kovin
Delegat Marinkov Cveta
Sudija Ćirović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Naumović Marko
Drugi sudija pomoćnik Jaćimovski Dejan
OFK “Begej” (Žitište) FK “Mladost” (Omoljica)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Žitište
Delegat Đorđevski Nenad
Sudija Bjeloš Boban
Prvi sudija pomoćnik Kovač Kristijan
Drugi sudija pomoćnik Stošić Aleksandar
FK “Sloga” (Plandište) FK “Krajina” (Krajišnik)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Plandište
Delegat Jerinkić Branislav
Sudija Runić Milan
Prvi sudija pomoćnik Popov Marko
Drugi sudija pomoćnik Jovanović Nikola
FK “Jedinstvo” (Vlajkovac) OFK “Proleter” (Banatski Karlovac)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Vlajkovac
Delegat Mizdrak Gojko
Sudija Milosavljević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Domazetoski Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Janković Miloš
FK “Omladinac Fam” (Botoš) OFK “Kikinda 1909” (Kikinda)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Botoš
Delegat Šešlija Vladan
Sudija Cvitak Boris
Prvi sudija pomoćnik Petrović Dušan (Zr.)
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Bojan

Ostavite odgovor