Trinaesti takmičarski vikend je ispred vojvođanskih fudbalskih trećeligaša.

Srpska liga VOJVODINA – 13. kolo
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Sloboda” (Novi Kozarci)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Pančevo
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Rodean Marijan
FK “Mladost” (Novi Sad) FK “Dunav” (Stari Banovci)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Novi Sad
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Feniks 1995” (Apatin) FK “Hajduk 1912” (Kula)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Pećinci
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Repček Ivan
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Bačka 1901” (Subotica)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Zrenjanin
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Dimoski Marko
OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Vršac” (Vršac)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Bečej
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Tanović Srđan
Posmatrač Brdar Ilija
FK “Radnički 1912” (Sombor) OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Sombor
Delegat – posmatrač Đukanović Ilija
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Todić Filip
FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo) FK “Vojvodina 1928” (Perlez)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat – posmatrač Novaković Goran
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK “Borac” (Sakule) FK “1. maj” (Ruma)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Sakule
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Gligor Mikloš
SK “Tisa” (Adorjan) FK “Sloga” (Čonoplja)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Kanjiža
Delegat Simić Saša
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Jevtić Bojan
FK “Jedinstvo” (Stara Pazova) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Stara Pazova
Delegat Perović Predrag
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Obradović Milan

Ostavite odgovor