Vojvođanski fudbalski četvrtoligaši će u subotu i nedelju po 11.put na terene za igru.

VFL „Jug“ – 11. kolo
FK „Radnički“ (Nova Pazova) FK „Podunavac“ (Belegiš)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Nova Pazova
Delegat Inđić Mirko
Sudija Tepić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Kampić Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Ljubinković Branislav
FK „Jadran“ (Golubinci) RFK „Novi Sad 1921“ (Novi Sad)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Golubinci
Delegat Jovičić Aca
Sudija Mijanović Stefan
Prvi sudija pomoćnik Ranković Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Skakavac Aleksandar
FK „Budućnost“ (Salaš Noćajski) FK „Sloboda“ (Donji Tovarnik)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Salaš Noćajski
Delegat Subotić Marko
Sudija Radić Blagoje
Prvi sudija pomoćnik Petrović Dušan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Mirela
FK „Hajduk“ (Divoš) OFK „Jugović“ (Kać)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Divoš
Delegat Klincov Velimir
Sudija Stoiljković Zorana
Prvi sudija pomoćnik Trninić Jelena
Drugi sudija pomoćnik Vukčević Dunja
FK „Sloga“ (Temerin) FK „Cement“ (Beočin)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Temerin
Delegat Jokić Goran
Sudija Grahovac Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Tošić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Kalman Petar
FK „Borac“ (Šajkaš) FK „Mladost“ (Bački Jarak)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Šajkaš
Delegat Jovanović Stojša
Sudija Mitrović Ognjen
Prvi sudija pomoćnik Grmuša Branko
Drugi sudija pomoćnik Koldžić Stefan
FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) FK „Podrinje“ (Mačvanska Mitrovica)
17. 10. 2020. (subota) – 15:00 Novi Sad
Delegat Dovedan Milan
Sudija Samac Saša
Prvi sudija pomoćnik Vukmanović Nikola
Drugi sudija pomoćnik Sekulić Marko
FK „Jedinstvo“ (Rumenka) FK „Sremac Vojka“ (Vojka)
18. 10. 2020. (nedelja) – 15:00 Rumenka
Delegat Pejić Dragan
Sudija Jevtić Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Ivanović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
FK „Indeks“ (Novi Sad) FK „Sloga“ (Erdevik)
18. 10. 2020. (nedelja) – 10:00 Novi Sad
Delegat Golubović Milenko
Sudija Petrović Stefan
Prvi sudija pomoćnik Bošković Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Relić Draško

Ostavite odgovor