Na vojvođanskom četvrtoligaškom nebu u grupi Sever se igraju utakmice 12.kola u vikendu pred nama.

VFL „Sever“ – 12. kolo
FK “Obilić” (Novi Kneževac) FK “Vojvodina” (Tovariševo)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Novi Kneževac
Delegat Nikolić Vladimir
Sudija Berenji Ljubiša
Prvi sudija pomoćnik Nešić Mate
Drugi sudija pomoćnik Čorokalo Nemanja
OFK “Vrbas” (Vrbas) FK “Bajša” (Bajša)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Vrbas
Delegat Vidaković Srđan
Sudija Stojčević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Vasiljević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Markuš Miloš
FK “Crvenka” (Crvenka) FK “Hercegovac” (Gajdobra)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Crvenka
Delegat Suvajac Nemanja
Sudija Vračar Petar
Prvi sudija pomoćnik Boškić Milan
Drugi sudija pomoćnik Hernaus Andrea
FK “Vojvodina” (Bačko Gradište) FK “Bačka” (Pačir)
25. 10. 2020. (nedelja) – 14:00 Bačko Gradište
Delegat Latki Tomislav
Sudija Pilić Strahinja
Prvi sudija pomoćnik Šćepanović Nikola
Drugi sudija pomoćnik Cvetković Vukašin
FK “Srbobran” (Srbobran) FK “Njegoš” (Lovćenac)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Srbobran
Delegat Mišković Zoran
Sudija Kuzmanović Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Mrđenović Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stanić Petar
FK “Radnički” (Sombor) FK “Mladost” (Turija)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Prigrevica
Delegat Đuran Jovan
Sudija Filipović Vanja
Prvi sudija pomoćnik Vukanović Boris
Drugi sudija pomoćnik Subotić Nemanja
FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Krila Krajine” (Bačka Palanka)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Čelarevo
Delegat Pavlović Đorđe
Sudija Bečanović Dalibor
Prvi sudija pomoćnik Dudok Ljudovit
Drugi sudija pomoćnik Kantar Darko
FK “Tavankut” (Tavankut) FK “Mladost” (Bački Petrovac)
25. 10. 2020. (nedelja) – 14:00 Tavankut
Delegat Bakić Živko
Sudija Ćeranović Balša
Prvi sudija pomoćnik Purić Marko
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
OFK “Mladost APA” (Apatin) FK “Tekstilac” (Odžaci)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Apatin
Delegat Haška Nenad
Sudija Krneta Rade
Prvi sudija pomoćnik Janjić Milovan
Drugi sudija pomoćnik Šolaja Dejan

Ostavite odgovor