Četrnaesti takmičarski vikend je ispred fudbalskih klubova u SFL Vojvodina.

Srpska liga VOJVODINA – 14. kolo
FK “1. maj” (Ruma) FK “Vojvodina 1928” (Perlez)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Ruma
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Krakanović Milan
OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka) FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Bačka Palanka
Delegat Umićević Radovan
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Medaković Goran
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Radnički 1912” (Sombor)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Belegiš
Delegat Živković Milan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Samac Saša
Posmatrač Milošević Dragan
FK “Vršac” (Vršac) FK “Jedinstvo” (Stara Pazova)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Vršac
Delegat Đenić Predrag
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Ćaćić Branislav
FK “Bačka 1901” (Subotica) OFK “Bečej 1918” (Bečej)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Subotica
Delegat – posmatrač Leković Goran
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Kula
Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
FK “Sloga” (Čonoplja) FK “Mladost” (Novi Sad)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Čonoplja
Delegat – posmatrač Pandurov Milorad
Sudija Todić Filip
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
FK “Sloboda” (Novi Kozarci) SK “Tisa” (Adorjan)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Novi Kozarci
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Feniks 1995” (Apatin)
25. 10. 2020. (nedelja) – 14:00 Stari Banovci
Delegat Dakić Milan
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Šibul Ivan
FK “Borac” (Sakule) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
25. 10. 2020. (nedelja) – 14:00 Sakule
Delegat – posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Ranisavić Saša

Ostavite odgovor