Nedelja i ponedeljak su dani kada će se igrati utakmice 12.kola Super lige Srbije.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 12. kolo (25.10. – 26.10.2020)

OFK Bačka – Inđija

Novi Pazar – Rad
Nedelja, 25.10.2020, 14:00 Nedelja, 25.10.2020, 14:00
Delegat: Varagić Željko Delegat: Vujović Ljubiša
Glavni sudija: Simović Novak Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš Drugi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Četvrti sudija: Radaković Nikola Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko

Zlatibor – Vojvodina

Nedelja, 25.10.2020, 14:00
Delegat: Lukić Časlav
Glavni sudija: Marković Momčilo
Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Drugi pomoćni sudija: Karadžić Miloš
Četvrti sudija: Piper Petar
Crvena zvezda – Javor-Matis

Mačva – Napredak

Nedelja, 25.10.2020, 16:00 Nedelja, 25.10.2020, 16:00
Delegat: Milivojević Miroslav Delegat: Marić Momčilo
Glavni sudija: Čolović Dragan Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Jovanović Srđan Četvrti sudija: Nikolić Bojan
Proleter – Voždovac
Nedelja, 25.10.2020, 16:00
Delegat: Kovačević Ljubomir
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Minić Milan
Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe

Metalac – Radnik

Radnički N. – Partizan
Ponedeljak, 26.10.2020, 17:00 Ponedeljak, 26.10.2020, 17:00
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar Delegat: Kostrešević Novak
Glavni sudija: Grujić Danilo Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Šegrt Jovan Četvrti sudija: Lukić Lazar

Spartak Žk – Mladost

TSC – Čukarički
Ponedeljak, 26.10.2020, 17:00 Ponedeljak, 26.10.2020, 17:00
Delegat: Babić Ratomir Delegat: Elezović Radomir
Glavni sudija: Anđelovski Novica Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran Prvi pomoćni sudija: Minić Srđan
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Đorđić Miloš Četvrti sudija: Mitić Milan

Ostavite odgovor