Novi bodovi su na fudbalskom meniju u vikendu ispred nas u VFL grupa Jug.

VFL „Jug“ – 12. kolo
FK “Podunavac” (Belegiš) FK “Sloga” (Erdevik)
25. 10. 2020. (nedelja) – 14:00 Belegiš
Delegat Muratović Radislav
Sudija Graovac Bojan
Prvi sudija pomoćnik Božoki Danijel
Drugi sudija pomoćnik Ljubinković Branislav
FK “Sremac Vojka” (Vojka) FK “Indeks” (Novi Sad)
25. 10. 2020. (nedelja) – 14:00 Vojka
Delegat Banjanin Mladen
Sudija Kampić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Jevtić Aleksandar
Drugi sudija pomoćnik Koldžić Stefan
FK “Podrinje” (Mačvanska Mitrovica) FK “Jedinstvo” (Rumenka)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Mačvanska Mitrovica
Delegat Knežević Brane
Sudija Radić Milenko
Prvi sudija pomoćnik Čekičević Nikola
Drugi sudija pomoćnik Bilić Dejan
FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Bački Jarak
Delegat Vujović Slobodan
Sudija Vukmanović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Rastko
Drugi sudija pomoćnik Relić Draško
FK “Cement” (Beočin) FK “Borac” (Šajkaš)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Beočin
Delegat Majstorović Stanko
Sudija Ranković Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Mitrović Ognjen
Drugi sudija pomoćnik Matić Dimitrije
OFK “Jugović” (Kać) FK “Sloga” (Temerin)
25. 10. 2020. (nedelja) – 14:00 Kać
Delegat Grujić Siniša
Sudija Grmuša Branko
Prvi sudija pomoćnik Ivanović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Kalman Petar
FK “Sloboda” (Donji Tovarnik) FK “Hajduk” (Divoš)
25. 10. 2020. (nedelja) – 14:00 Donji Tovarnik
Delegat Kozarev Petar
Sudija Štumpf Željko
Prvi sudija pomoćnik Tepić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Trninić Jelena
RFK “Novi Sad 1921” (Novi Sad) FK “Budućnost” (Salaš Noćajski)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Novi Sad
Delegat Paprica Nemanja
Sudija Sekulić Marko
Prvi sudija pomoćnik Radić Blagoje
Drugi sudija pomoćnik Vukmirović Veljko
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Jadran” (Golubinci)
24. 10. 2020. (subota) – 14:00 Nova Pazova
Delegat Puzić Goran
Sudija Bošković Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Petrović Stefan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Dušan

Ostavite odgovor