Srpski fudbalski prvoligaši će u naredna tri dana odigrati utakmice iz 12.kola.

Prva liga 2020/21: 12.Kolo (24.10. – 26.10.2020)
Radnički SM – Jagodina
Sloga – Železničar
Subota, 24.10.2020, 14:30 Subota, 24.10.2020, 14:30
Delegat: Gajić Milorad Delegat: Mutavdžić Radisav
Glavni sudija: Ilić Pavle Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Živković Marko Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Nikolić Danilo Četvrti sudija: Lukić Aleksandar
Dinamo – Dubočica
Kabel – Loznica
Nedelja, 25.10.2020, 13:30 Nedelja, 25.10.2020, 13:30
Delegat: Arsić Nebojša Delegat: Radaković Miodrag
Glavni sudija: Stefanović Milan Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloš Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan
Drugi pomoćni sudija: Cvetković Ivan Drugi pomoćni sudija: Savić Nebojša
Četvrti sudija: Manojlović Dalibor Četvrti sudija: Džaković Bogdan
OFK Žarkovo – Borac 1926
Radnički 1923 – Zemun
Nedelja, 25.10.2020, 13:30 Nedelja, 25.10.2020, 13:30
Delegat: Đerman Dragoslav Delegat: Stojaković Branko
Glavni sudija: Pančić Dušan Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag Prvi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan Drugi pomoćni sudija: Antić Nikola
Četvrti sudija: Srećković Marko Četvrti sudija: Matić David
Radnički P. – Kolubara
Nedelja, 25.10.2020, 13:30
Delegat: Nikolić Ivan
Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Mijajlović Borko
Grafičar- Budućnost D.
IMT – Trayal
Ponedeljak, 26.10.2020, 13:30 Ponedeljak, 26.10.2020, 13:30
Delegat: Milošević Blagoje Delegat: Baglava Branko
Glavni sudija: Stamenković Ivan Glavni sudija: Delibašić Marko
Prvi pomoćni sudija: Božović Goran Prvi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Drugi pomoćni sudija: Radoičić Nenad Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Jerinić Danilo Četvrti sudija: Petrović Nikola

Ostavite odgovor