DONJI TOVARNIK. Igralište Slobode. Sudija: Željko Štumpf (Novi Sad). Strelci: 1:0 Vukotić u 5, 1:1 Derajić u 8, 1:2 Cvijić u 16, 1:3 Derajić u 22, 1:4 Cvijić u 41. 1:5 Sovilj u 54, 1:6 Živković u 73, 2:6 Vukotić u 73 i 2:7 Mihajlović u 84. minuru. Žuti kartoni: Radošević i Jovičić (Sloboda), Sovilj, Trivunović i Radulović i trener Đorđević (Hajduk)

SLOBODA: Šivoljicki, Stević, A. Simić, M. Simić (od 46. Radošević) , Lazarević , Salkunić (od 46. Jovićić ), Vukotić Jakšić (od 46. Štulić), Ninić, Đorić (od 46. Dragojević), Šobot (od 46. Đorđević).

HAJDUK: Leković, Simić, Cvetanović, Halilović, Simikić, Balinović, Cvijić (od 70. Mihajlović ), Derajić (od 60. Savićević ), R. Ivković (od 60. Živković ), Sovilj, Trivunović.
Igrač utakmice: Stefan Cvijić,

Kada je domaćin već u 5. minuti, preko Vukotića, došao u vođstvo, činilo se da će se utakmica razvijati kako su najveći optimisti u Donjem Tovarniku očekivali.

Međutim, izabranici Miodraga Đorđevića brzo su preuzeli „sve konce“ u svoje ruke, tj. noge i u razmaku od petnaestak minuta vrlo lako su postigli tri gola, a do kraja poluvremena još jedan. I u nastavku utakmice „sve po starom“: na momente se činilo se da su gosti igrali „s pola gasa“. Jednostavno, skoro svaki šut igrača Hajduka završavao je iza leđa Šivoljickog, koji je do ove utakmice primio samo tri gola!

Opšti utisak je bio da je lider iz Divoša u svim elementima igre bio daleko bolji od domaćina i da skoro u Donjem Tovarniku nije viđena ovako dominantna ekipa, kao što je bio Hajduk.