U sam finiš jesenjeg dela takmičenja ulaze vojvođanski fudbalski trećeligaši.

Srpska liga VOJVODINA – 15. kolo
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „1. maj“ (Ruma)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Pančevo
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Milanović Igor
FK „Mladost“ (Novi Sad) FK „Sloboda“ (Novi Kozarci)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Novi Sad
Delegat Despotović Dragan
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Obradović Milan
FK „Feniks 1995“ (Apatin) FK „Sloga“ (Čonoplja)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Apatin
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Dunav“ (Stari Banovci)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Zrenjanin
Delegat Adamović Marko
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Ožegović Slobodan
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Hajduk 1912“ (Kula)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Bečej
Delegat – posmatrač Aleksić Vladan
Sudija Dimoski Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Subašić Milorad
FK „Radnički 1912“ (Sombor) FK „Vršac“ (Vršac)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Sombor
Delegat – posmatrač Pandurov Živa
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Četvrti sudija Džombić Nikola
FK „Kozara“ (Banatsko Veliko Selo) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat Savić Tomislav
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Tešanović Goran
Posmatrač Vučić Dejan
SK „Tisa“ (Adorjan) FK „Borac“ (Sakule)
01. 11. 2020. (nedelja) – 14:00 Kanjiža
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK „Jedinstvo“ (Stara Pazova) FK „Bačka 1901“ (Subotica)
01. 11. 2020. (nedelja) – 14:00 Stara Pazova
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK „Vojvodina 1928“ (Perlez) OFK „Stari Grad“ (Bačka Palanka)
01. 11. 2020. (nedelja) – 14:00 Perlez
Delegat – posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Samac Saša

Ostavite odgovor