Trinaesti takmičarski dani su ispred fudbalskih klubova u VFL grupa Sever.

VFL „Sever“ – 13. kolo
FK „Tekstilac“ (Odžaci) FK „Obilić“ (Novi Kneževac)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Odžaci
Delegat Andrić Dejan
Sudija Bosnić Milan
Prvi sudija pomoćnik Kolaković Igor
Drugi sudija pomoćnik Milešević Miloš
FK „Mladost“ (Bački Petrovac) OFK „Mladost APA“ (Apatin)
01. 11. 2020. (nedelja) – 14:00 Bački Petrovac
Delegat Koberski Josip
Sudija Kuzmanović Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Stanić Petar
Drugi sudija pomoćnik Maravić Marko
FK „Krila Krajine“ (Bačka Palanka) FK „Tavankut“ (Tavankut)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Bačka Palanka
Delegat Drašković Čedomir
Sudija Mrđenović Predrag
Prvi sudija pomoćnik Dopuđa Đorđe
Drugi sudija pomoćnik Cvetković Vukašin
FK „Mladost“ (Turija) FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo)
01. 11. 2020. (nedelja) – 14:00 Turija
Delegat Vojnić Purčar Zlatko
Sudija Radulović Milan
Prvi sudija pomoćnik Čapko Ivan
Drugi sudija pomoćnik Aleksić Bojan
FK „Njegoš“ (Lovćenac) FK „Radnički“ (Sombor)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Lovćenac
Delegat Čonka Aron
Sudija Jurić Stevan
Prvi sudija pomoćnik Krušić Jovan
Drugi sudija pomoćnik Trbović Miodrag
FK „Bačka“ (Pačir) FK „Srbobran“ (Srbobran)
01. 11. 2020. (nedelja) – 14:00 Pačir
Delegat Pribić Milan
Sudija Latinović Luka
Prvi sudija pomoćnik Dudok Ljudovit
Drugi sudija pomoćnik Kantar Darko
FK „Hercegovac“ (Gajdobra) FK „Vojvodina“ (Bačko Gradište)
01. 11. 2020. (nedelja) – 14:00 Gajdobra
Delegat Knežević Vojislav
Sudija Vasiljević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Markuš Miloš
Drugi sudija pomoćnik Hernaus Andrea
FK „Bajša“ (Bajša) FK „Crvenka“ (Crvenka)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Bajša
Delegat Ćirić Nemanja
Sudija Nešić Mate
Prvi sudija pomoćnik Berenji Ljubiša
Drugi sudija pomoćnik Čorokalo Nemanja
FK „Vojvodina“ (Tovariševo) OFK „Vrbas“ (Vrbas)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Tovariševo
Delegat Ivanišević Slaviša
Sudija Rakić Miodrag
Prvi sudija pomoćnik Martinović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Boškić Milan

Ostavite odgovor