Banatski fudbalski četvrtoligaši polako ulaze u samu završnicu jesenje sezone.

VFL „Istok“ – 13. kolo
FK „ŽAK“ (Kikinda) FK „Jedinstvo“ (Novi Bečej)
01. 11. 2020. (nedelja) – 14:00 Kikinda
Delegat Žuža Đorđe
Sudija Raković Nikola
Prvi sudija pomoćnik Ćirović Nikola
Drugi sudija pomoćnik Gvozdenov Veljko
FK „Radnički“ (Sutjeska) FK „Crvena zvezda“ (Vojvoda Stepa)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Sutjeska
Delegat Janović Zoran
Sudija Šuljagić Uroš
Prvi sudija pomoćnik Milivojev Bojan
Drugi sudija pomoćnik Jovanović Nikola
FK „Naftagas“ Elemir FK „Banat“ (Čenta)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Elemir
Delegat Marinkov Cveta
Sudija Milić Jovan
Prvi sudija pomoćnik Runić Milan
Drugi sudija pomoćnik Markov Nikola
FK „Radnički“ (Kovin) FK „Borac“ (Starčevo)
01. 11. 2020. (nedelja) – 14:00 Kovin
Delegat Mizdrak Gojko
Sudija Kovač Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Domazetoski Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stevkovski Danil
OFK „Begej“ (Žitište) FK „Budućnost“ (Srpska Crnja)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Žitište
Delegat Krnjajić Dejan
Sudija Radulović Strahinja
Prvi sudija pomoćnik Popov Marko
Drugi sudija pomoćnik Cvitak Boris
FK „Sloga“ (Plandište) FK „Jedinstvo“ (Banatsko Karađorđevo)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Plandište
Delegat Blažin Ivan
Sudija Gaborov Milan
Prvi sudija pomoćnik Tešić Milan
Drugi sudija pomoćnik Janković Miloš
FK „Jedinstvo“ (Vlajkovac) FK „Mladost“ (Omoljica)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Vlajkovac
Delegat Stoilkovski Milorad
Sudija Petrović Dušan (Zr.)
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Bojan
Drugi sudija pomoćnik Ristić Veljko
FK „Omladinac Fam“ (Botoš) FK „Krajina“ (Krajišnik)
01. 11. 2020. (nedelja) – 14:00 Botoš
Delegat Mišić Žika
Sudija Bjeloš Boban
Prvi sudija pomoćnik Stošić Aleksandar
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
OFK „Kikinda 1909“ (Kikinda) OFK „Proleter“ (Banatski Karlovac)
31. 10. 2020. (subota) – 14:00 Kikinda
Delegat Šešlija Vladan
Sudija Bogdanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Naumović Marko
Drugi sudija pomoćnik Maksimović Miloš

Ostavite odgovor