Trinaesti takmičarski dani su ispred fudbalskih klubova Super lige Srbije.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 13. kolo (30.10. – 01.11.2020)

Vojvodina – OFK Bačka

Petak, 30.10.2020, 18:00
Delegat: Ratković Predrag
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran
Četvrti sudija: Živković Aleksandar
Inđija – Metalac
Subota, 31.10.2020, 13:00
Delegat: Ković Dragan
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Minić Srđan
Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Četvrti sudija: Minaković Nenad

Čukarički – Novi Pazar

Rad – Zlatibor
Subota, 31.10.2020, 15:00 Subota, 31.10.2020, 15:00
Delegat: Tomić Dušan Delegat: Stevović Radenko
Glavni sudija: Radaković Nikola Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Peranović Dragan Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila Drugi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Četvrti sudija: Simović Novak Četvrti sudija: Šegrt Jovan

Voždovac – TSC

Subota, 31.10.2020, 15:00
Delegat: Rončević Rodoljub
Glavni sudija: Piper Petar
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe
Partizan – Mačva
Subota, 31.10.2020, 17:00
Delegat: Lojanica Milan
Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Drugi pomoćni sudija: Minić Milan
Četvrti sudija: Ivković Marko

Javor-Matis – Radnički N.

Mladost – Proleter
Nedelja, 01.11.2020, 15:00 Nedelja, 01.11.2020, 15:00
Delegat: Trajanovski Zoran Delegat: Gajić Milorad
Glavni sudija: Jovanović Srđan Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Stojanović Andrija Četvrti sudija: Čolović Dragan

Napredak – Spartak Žk

Radnik – Crvena zvezda
Nedelja, 01.11.2020, 15:00 Nedelja, 01.11.2020, 15:00
Delegat: Stojiljković Dragan Delegat: Mitrović Miloš
Glavni sudija: Đorđić Miloš Glavni sudija: Nikolić Bojan
Prvi pomoćni sudija: Petković Miroljub Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko
Drugi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš Drugi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Četvrti sudija: Milanović Miloš Četvrti sudija: Ilić Milan

Ostavite odgovor