Tradicionalno neugodni rival po Erdevičane je i danas bio „žilav zalogaj“.
Prvu priliku su imali domaći u 10. minutu preko Džibrića ali ga je Travica pravovremenom reakcijom i „skraćivanjem ugla“ sprečio da postigne pogodak. Već u sledećem minutu gosti su pripretili preko brzonogog Božinovića. U 14. minutu Božinović je odlično probio po levom boku, uputio upotrebljiv centaršut u kazneni prostor domaćina gde se našao usamljeni Bosnić i odmerenim udarcem savladao nemoćnog Tojagića. Nakon toga, usledila je prilično jalova inicijativa domaćih igrača sve do 22. minuta kada je Rukavinu u kontranapadu osujetio Turčinović. U 23. minutu u kaznenom prostoru gostiju nepropisno je zaustavljen Džibrić a siguran izvođač kaznenog udarca bio je Uglješić. U 42. minutu, Matić je lepo fintom izbacio čuvara, uputio na prvu stativu loptu ali Stojčić kasni.

U 49. minutu prilika za domaćina u kojoj prvo loše reaguje Mačvanski a potom, u padu, i Džibrić. U 50. minutu odlična prilika za Stojšića nakon kontre koju je sam započeo ali je njegov udarac bio prilično nekontrolisan i neprecizan. Od tog momenta, gosti su stali u odbranu koja u mnogome podseća na rukometnu zonsku odbranu 6-0. Branili su se svim silama dok je domaćin imao priličan broj šansi ali bez učinka. Prvu priliku u nastavku igre imao je Džibrić kada se po desnom boku ubacio iza gostujuće odbrane ali iz dva pokušaja nije uspeo da savlada Travicu. U 64. minutu dobru kontru za domaćina po levom boku povukao je Uglješić ali na njegov centaršut kasni Stojšić. U 65. minutu Stojšić je probao sa 25 metara da savlada Travicu ali bez uspeha. U 70. minut beležimo jedini pokušaj gostiju u drugom poluvremenu kada je Božinović pokušao sa 20 metara da prevari Tojagića ali se sve završilo na pokušaju. U 79. minutu Džibrićev pokušaj sa 7 metara uspešno zaustavlja odbrana gostiju. Vć u sledećem minutu Džibrić odlično centrira ali na njegovu loptu redom kasne Stojšić, Ristić i Galečić. Кonačan rezultat postavio je Džibrić u 93. minutu kada je u padu nogom uspeo da prebaci loptu preko Travice i pogodi mrežu.

Erdevik, Stadion Sloge; Sudija: Tošić (Novi Sad) 7,: Strelci: Uglješić u 23. (penal) i Džibrić u 93. minutu za Slogu a Bosnić u 14. minutu za Sremac.