Srpski fudbalski prvoligaši će ponovo igrati jedno takmičarsko kolo u četiri dana.

Prva liga 2020/21: 14.Kolo (06.11. – 09.11.2020)
Dinamo – Sloga
IMT – Jagodina
Petak, 06.11.2020, 13:00 Petak, 06.11.2020, 13:00
Delegat: Milivojević Miroslav Delegat: Ratković Predrag
Glavni sudija: Manojlović Dalibor Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Milićević Miloš Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Mijajlović Borko Četvrti sudija: Jerinić Danilo
Grafičar – Železničar
Subota, 07.11.2020, 13:00
Delegat: Rončević Rodoljub
Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Borović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Četvrti sudija: Pančić Dušan
Borac 1926 – Zemun
Subota, 07.11.2020, 18:00
Delegat: Karapetrović Ivan
Glavni sudija: Matić David
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana
Četvrti sudija: Nikolić Danilo
Kabel – Trayal
OFK Žarkovo – Loznica
Nedelja, 08.11.2020, 13:00 Nedelja, 08.11.2020, 13:00
Delegat: Blečić Vuk Delegat: Jovanović Marko
Glavni sudija: Živanović Miloš Glavni sudija: Janjuš Predrag
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Goran Prvi pomoćni sudija: Rijavec Nikola
Drugi pomoćni sudija: Krstić Ivan Drugi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Četvrti sudija: Ilić Pavle Četvrti sudija: Delibašić Marko
Radnički P. – Budućnost D.
Radnički SM – Dubočica
Nedelja, 08.11.2020, 13:00 Nedelja, 08.11.2020, 13:00
Delegat: Mitrović Miloš Delegat: Đerman Dragoslav
Glavni sudija: Đorđević Nikola Glavni sudija: Nikitović Ivan
Prvi pomoćni sudija: Obradović Nikola Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar Četvrti sudija: Jeknić Stefan
Radnički 1923 – Kolubara
Ponedeljak, 09.11.2020, 13:00
Delegat: Anđelković Žarko
Glavni sudija: Stamenković Ivan
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Novaković Novak
Četvrti sudija: Petrović Nikola

 

Ostavite odgovor