Ispred fudbalskih klubova Super lige Srbije su utakmice 14.kola.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 14. kolo (06.11. – 08.11.2020)

Metalac – Vojvodina

Petak, 06.11.2020, 18:00
Delegat: Savić Tomislav
Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Jovanović Srđan
Novi Pazar – Zlatibor

OFK Bačka – Rad

Subota, 07.11.2020, 14:00 Subota, 07.11.2020, 14:00
Delegat: Mladenović Vladan Delegat: Tomić Vladimir
Glavni sudija: Lukić Lazar Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan Prvi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko Četvrti sudija: Radaković Nikola
Proleter – Napredak
Subota, 07.11.2020, 14:00
Delegat: Janković Miodrag
Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Četvrti sudija: Šegrt Jovan

Čukarički – Voždovac

Mačva – Javor-Matis
Subota, 07.11.2020, 16:00 Subota, 07.11.2020, 16:00
Delegat: Šegrt Vladimir Delegat: Bakić Hasib
Glavni sudija: Široki Zoran Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver Prvi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran Drugi pomoćni sudija: Peranović Dragan
Četvrti sudija: Trifković Dejan Četvrti sudija: Mitić Milan

Radnički N. – Radnik

TSC – Mladost
Subota, 07.11.2020, 16:00 Subota, 07.11.2020, 16:00
Delegat: Panajotović Vidojko Delegat: Bošković Radenko
Glavni sudija: Nikolić Bojan Glavni sudija: Maksimović Đorđe
Prvi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Piper Pavle Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Živković Aleksandar Četvrti sudija: Đorđić Miloš

Spartak Žk – Partizan

Subota, 07.11.2020, 18:00
Delegat: Pandurov Branislav
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Stojanović Andrija
Crvena zvezda – Inđija
Nedelja, 08.11.2020, 19:00
Delegat: Nikolić Nenad
Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Marković Momčilo

Ostavite odgovor