Šesnaesti takmičarski dani su ispred vojvođanskih fudbalskih trećeligaša.

Srpska liga VOJVODINA – 16. kolo
FK “1. maj” (Ruma) OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Ruma
Delegat – posmatrač Obradović Milan
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Vojvodina 1928” (Perlez)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Belegiš
Delegat Umićević Radovan
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Tešanović Goran
Posmatrač Vukelić Rade
FK “Vršac” (Vršac) FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Vršac
Delegat – posmatrač Đukanović Ilija
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Bogićević Mario
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Radnički 1912” (Sombor)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Subotica
Delegat Simić Saša
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Četvrti sudija Samac Saša
Posmatrač Pandurov Milorad
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Jedinstvo” (Stara Pazova)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Kula
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Pjevac Dušan
Posmatrač Jevtić Bojan
FK “Dunav” (Stari Banovci) OFK “Bečej 1918” (Bečej)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Rodean Marijan
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK “Sloga” (Čonoplja) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Čonoplja
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Janković Aleksandar
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK “Sloboda” (Novi Kozarci) FK “Feniks 1995” (Apatin)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Novi Kozarci
Delegat – posmatrač Novaković Goran
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) SK “Tisa” (Adorjan)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Pančevo
Delegat Živković Milan
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK “Borac” (Sakule) FK “Mladost” (Novi Sad)
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Sakule
Delegat – posmatrač Ćaćić Branislav
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Rauković Nedeljko

Ostavite odgovor