Na vojvođanskom fudbalskom severu u vikendu pred nama se igraju utakmice četrnaestog kola.

VFL „Sever“ – 14. kolo
FK “Obilić” (Novi Kneževac) OFK “Vrbas” (Vrbas)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Novi Kneževac
Delegat Latki Tomislav
Sudija Ćeranović Balša
Prvi sudija pomoćnik Purić Marko
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
FK “Crvenka” (Crvenka) FK “Vojvodina” (Tovariševo)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Crvenka
Delegat Drakulović Novak
Sudija Bečanović Dalibor
Prvi sudija pomoćnik Jurić Stevan
Drugi sudija pomoćnik Trbović Miodrag
FK “Vojvodina” (Bačko Gradište) FK “Bajša” (Bajša)
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Bačko Gradište
Delegat Puača Miloš
Sudija Šipoš Atila
Prvi sudija pomoćnik Krneta Rade
Drugi sudija pomoćnik Bosnić Milan
FK “Srbobran” (Srbobran) FK “Hercegovac” (Gajdobra)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Srbobran
Delegat Dabižljević Slaviša
Sudija Dopuđa Đorđe
Prvi sudija pomoćnik Krušić Jovan
Drugi sudija pomoćnik Cvetković Vukašin
FK “Radnički” (Sombor) FK “Bačka” (Pačir)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Sombor
Delegat Stanković Milan
Sudija Radulović Milan
Prvi sudija pomoćnik Vasiljević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Aleksić Bojan
FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Njegoš” (Lovćenac)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Čelarevo
Delegat Dražić Lazar
Sudija Šćepanović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Rakić Miodrag
Drugi sudija pomoćnik Pilić Strahinja
FK “Tavankut” (Tavankut) FK “Mladost” (Turija)
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Tavankut
Delegat Zobenica Slavko
Sudija Milešević Miloš
Prvi sudija pomoćnik Latinović Luka
Drugi sudija pomoćnik Janjić Milovan
OFK “Mladost APA” (Apatin) FK “Krila Krajine” (Bačka Palanka)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Apatin
Delegat Marić Nade
Sudija Martinović Miloš
Prvi sudija pomoćnik Vračar Petar
Drugi sudija pomoćnik Stojčević Nemanja
FK “Tekstilac” (Odžaci) FK “Mladost” (Bački Petrovac)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Odžaci
Delegat Katalinić Aleksandar
Sudija Filipović Vanja
Prvi sudija pomoćnik Vukanović Boris
Drugi sudija pomoćnik Berenji Ljubiša

Ostavite odgovor