Ispred fudbalskih klubova VFL grupa Istok su utakmice 14.kola.

VFL „Istok“ – 14. kolo
FK “Jedinstvo” (Novi Bečej) OFK “Proleter” (Banatski Karlovac)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Novi Bečej
Delegat Kurjakov Milorad
Sudija Tadić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Cvitak Boris
Drugi sudija pomoćnik Jaćimovski Dejan
FK “Krajina” (Krajišnik) OFK “Kikinda 1909” (Kikinda)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Krajišnik
Delegat Žuža Đorđe
Sudija Milosavljević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Janković Miloš
Drugi sudija pomoćnik Jovanović Nikola
FK “Mladost” (Omoljica) FK “Omladinac Fam” (Botoš)
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Omoljica
Delegat Bečejac Radoslav
Sudija Ćirović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Gvozdenov Veljko
Drugi sudija pomoćnik Todorović Kristijan
FK “Jedinstvo” (Banatsko Karađorđevo) FK “Jedinstvo” (Vlajkovac)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Banatsko Karađorđevo
Delegat Jerinkić Branislav
Sudija Markov Nikola
Prvi sudija pomoćnik Milić Jovan
Drugi sudija pomoćnik Markov Miloš
FK “Budućnost” (Srpska Crnja) FK “Sloga” (Plandište)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Srpska Crnja
Delegat Romić Boro
Sudija Bjeloš Boban
Prvi sudija pomoćnik Stošić Aleksandar
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
FK “Borac” (Starčevo) OFK “Begej” (Žitište)
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Starčevo
Delegat Đorđevski Nenad
Sudija Petrović Dušan (Zr.)
Prvi sudija pomoćnik Radulović Strahinja
Drugi sudija pomoćnik Stevkovski Danil
FK “Banat” (Čenta) FK “Radnički” (Kovin)
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Čenta
Delegat Kirkov Aleksandar
Sudija Runić Milan
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Bojan
Drugi sudija pomoćnik Ristić Veljko
FK “Crvena zvezda” (Vojvoda Stepa) FK “Naftagas” Elemir
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Vojvoda Stepa
Delegat Andrejić Igor
Sudija Milivojev Bojan
Prvi sudija pomoćnik Šuljagić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Raković Nikola
FK “ŽAK” (Kikinda) FK “Radnički” (Sutjeska)
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Kikinda
Delegat Roharik Pavel
Sudija Domazetoski Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Bunčić Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Bogdanović Srđan

Ostavite odgovor