Jesenja fudbalska sezona na vojvođanskom četvrtoligaškom nebu ulazi u 14.-ti vikend.

VFL „Jug“ – 14. kolo
FK “Podunavac” (Belegiš) FK “Sremac Vojka” (Vojka)
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Belegiš
Delegat Dukić Ozren
Sudija Petrović Dušan
Prvi sudija pomoćnik Bošković Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Malešević Mirela
FK “Podrinje” (Mačvanska Mitrovica) FK “Sloga” (Erdevik)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Mačvanska Mitrovica
Delegat Klincov Velimir
Sudija Radić Blagoje
Prvi sudija pomoćnik Petrović Stefan
Drugi sudija pomoćnik Skakavac Aleksandar
FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Indeks” (Novi Sad)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Bački Jarak
Delegat Kozarev Petar
Sudija Tošić Vladimir
Prvi sudija pomoćnik Gaćinović Marko
Drugi sudija pomoćnik Božoki Danijel
FK “Cement” (Beočin) FK “Jedinstvo” (Rumenka)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Beočin
Delegat Jovanović Stojša
Sudija Graovac Bojan
Prvi sudija pomoćnik Ljubinković Branislav
Drugi sudija pomoćnik Trninić Jelena
OFK “Jugović” (Kać) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad)
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Kać
Delegat Banjanin Mladen
Sudija Štumpf Željko
Prvi sudija pomoćnik Sekulić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kalman Petar
FK “Sloboda” (Donji Tovarnik) FK “Borac” (Šajkaš)
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Donji Tovarnik
Delegat Pejić Dragan
Sudija Petrović Rastko
Prvi sudija pomoćnik Ranković Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Relić Draško
RFK “Novi Sad 1921” (Novi Sad) FK “Sloga” (Temerin)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Novi Sad
Delegat Knežević Brane
Sudija Vukmanović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Kampić Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vukmirović Veljko
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Hajduk” (Divoš)
07. 11. 2020. (subota) – 13:00 Nova Pazova
Delegat Subotić Marko
Sudija Čekičević Nikola
Prvi sudija pomoćnik Mijanović Stefan
Drugi sudija pomoćnik Bilić Dejan
FK “Jadran” (Golubinci) FK “Budućnost” (Salaš Noćajski)
08. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Golubinci
Delegat Inđić Mirko
Sudija Grmuša Branko
Prvi sudija pomoćnik Stoiljković Zorana
Drugi sudija pomoćnik Vukčević Dunja

Ostavite odgovor