Petnaesti takmičarski dani su ispred fudbalskih klubova u Prvoj ligi Srbije.

Prva liga 2020/21: 15.Kolo (13.11. – 16.11.2020)
Jagodina – Radnički P.
Petak, 13.11.2020, 13:00
Delegat: Mladenović Vladan
Glavni sudija: Lukić Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Nikitović Ivan
Dubočica – Grafičar
Loznica – Borac 1926
Subota, 14.11.2020, 13:00 Subota, 14.11.2020, 13:00
Delegat: Panajotović Vidojko Delegat: Bakić Hasib
Glavni sudija: Šegrt Jovan Glavni sudija: Nikolić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Šutulović Milan Prvi pomoćni sudija: Jovanović-Džajić Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Stanojević Goran Drugi pomoćni sudija: Jovanović Milorad
Četvrti sudija: Živanović Miloš Četvrti sudija: Delibašić Marko
Železničar – IMT
Subota, 14.11.2020, 13:00
Delegat: Bukvić Miroslav
Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Antić Nikola
Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Četvrti sudija: Đorđević Nikola
Budućnost D. – Kabel
Kolubara – OFK Žarkovo
Nedelja, 15.11.2020, 13:00 Nedelja, 15.11.2020, 13:00
Delegat: Tomić Vladimir Delegat: Stevović Radenko
Glavni sudija: Srećković Marko Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Savić Nebojša Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Stefanović Milan Četvrti sudija: Matić David
Sloga – Radnički SM
Trayal – Radnički 1923
Nedelja, 15.11.2020, 13:00 Nedelja, 15.11.2020, 13:00
Delegat: Martinović Milan Delegat: Savić Tomislav
Glavni sudija: Nikolić Bojan Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Kurčubić  Nenad Prvi pomoćni sudija: Krstić Ivan
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Ilić Pavle Četvrti sudija: Stamenković Ivan
Zemun – Dinamo
Ponedeljak, 16.11.2020, 13:00
Delegat: Nikolić Nenad
Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Beljin Goran
Četvrti sudija: Pančić Dušan

 

Ostavite odgovor