U Vojvođanskoj fudbalskoj ligi grupa Istok u vikendu pred nama se igraju utakmice 15.kola.

VFL „Istok“ – 15. kolo
FK “Radnički” (Sutjeska) FK “Jedinstvo” (Novi Bečej)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Sutjeska
Delegat Krnjajić Dejan
Sudija Kovač Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Bogdanović Srđan
Drugi sudija pomoćnik Runić Milan
FK “Naftagas” Elemir FK “ŽAK” (Kikinda)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Elemir
Delegat Stoilkovski Milorad
Sudija Todorović Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Milosavljević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Jovanović Nikola
FK “Radnički” (Kovin) FK “Crvena zvezda” (Vojvoda Stepa)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Kovin
Delegat Kovanović Milorad
Sudija Cvitak Boris
Prvi sudija pomoćnik Domazetoski Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Naumović Marko
OFK “Begej” (Žitište) FK “Banat” (Čenta)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Žitište
Delegat Mišić Žika
Sudija Raković Nikola
Prvi sudija pomoćnik Šuljagić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Jaćimovski Dejan
FK “Sloga” (Plandište) FK “Borac” (Starčevo)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Plandište
Delegat Kirilov Zdravko
Sudija Popov Marko
Prvi sudija pomoćnik Radulović Strahinja
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Bojan
FK “Jedinstvo” (Vlajkovac) FK “Budućnost” (Srpska Crnja)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Vlajkovac
Delegat Janović Zoran
Sudija Milić Jovan
Prvi sudija pomoćnik Markov Miloš
Drugi sudija pomoćnik Ristić Veljko
FK “Omladinac Fam” (Botoš) FK “Jedinstvo” (Banatsko Karađorđevo)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Botoš
Delegat Đurica Zlatko
Sudija Šuljagić Uroš
Prvi sudija pomoćnik Maksimović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Janković Miloš
OFK “Kikinda 1909” (Kikinda) FK “Mladost” (Omoljica)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Kikinda
Delegat Šešlija Vladan
Sudija Bjeloš Boban
Prvi sudija pomoćnik Gaborov Milan
Drugi sudija pomoćnik Stošić Aleksandar
OFK “Proleter” (Banatski Karlovac) FK “Krajina” (Krajišnik)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Banatski Karlovac
Delegat Radman Momčilo
Sudija Gvozdenov Veljko
Prvi sudija pomoćnik Ćirović Nikola
Drugi sudija pomoćnik Tešić Milan

Ostavite odgovor