Sedamnaesta takmičarska nedelja je ispred vojvođanskih fudbalskih trećeligaša.

Srpska liga VOJVODINA – 17. kolo
FK “Mladost” (Novi Sad) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Novi Sad
Delegat Dakić Milan
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Medaković Goran
FK “Feniks 1995” (Apatin) FK “Borac” (Sakule)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Pećinci
Delegat – posmatrač Leković Goran
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Janković Aleksandar
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Sloboda” (Novi Kozarci)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Zrenjanin
Delegat Perović Predrag
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Kovač Strahinja
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav
Posmatrač Ožegović Slobodan
OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Sloga” (Čonoplja)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Bečej
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK “Radnički 1912” (Sombor) FK “Hajduk 1912” (Kula)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Sombor
Delegat Savić Tomislav
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo) FK “Bačka 1901” (Subotica)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Drugi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
Četvrti sudija Meničanin Dragutin
OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Bačka Palanka
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Grujić Nikola
Četvrti sudija Dimoski Marko
SK “Tisa” (Adorjan) FK “1. maj” (Ruma)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Kanjiža
Delegat Đenić Predrag
Sudija Bogićević Mario
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Četvrti sudija Bibin Aleksa
Posmatrač Milošević Dragan
FK “Jedinstvo” (Stara Pazova) FK “Dunav” (Stari Banovci)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Stara Pazova
Delegat – posmatrač Milanović Igor
Sudija Samac Saša
Prvi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Pjevac Dušan
FK “Vojvodina 1928” (Perlez) FK “Vršac” (Vršac)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Perlez
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Krakanović Milan

Ostavite odgovor