Devedest od poslednjih 270 takmičarskih minuta je ispred bačkih fudbalskih četvrtoligaša.

VFL „Sever“ – 15. kolo
FK “Mladost” (Bački Petrovac) FK “Obilić” (Novi Kneževac)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Bački Petrovac
Delegat Andrić Dejan
Sudija Vračar Petar
Prvi sudija pomoćnik Stojčević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Šćepanović Nikola
FK “Krila Krajine” (Bačka Palanka) FK “Tekstilac” (Odžaci)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Bačka Palanka
Delegat Bakić Živko
Sudija Rakić Miodrag
Prvi sudija pomoćnik Kuzmanović Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Maravić Marko
FK “Mladost” (Turija) OFK “Mladost APA” (Apatin)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Turija
Delegat Đuran Jovan
Sudija Vukanović Boris
Prvi sudija pomoćnik Nešić Mate
Drugi sudija pomoćnik Subotić Nemanja
FK “Njegoš” (Lovćenac) FK “Tavankut” (Tavankut)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Lovćenac
Delegat Pribić Milan
Sudija Dudok Ljudovit
Prvi sudija pomoćnik Janjić Milovan
Drugi sudija pomoćnik Kantar Darko
FK “Bačka” (Pačir) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Pačir
Delegat Mišković Zoran
Sudija Čapko Ivan
Prvi sudija pomoćnik Markuš Miloš
Drugi sudija pomoćnik Boškić Milan
FK “Hercegovac” (Gajdobra) FK “Radnički” (Sombor)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Gajdobra
Delegat Nikolić Vladimir
Sudija Mrđenović Predrag
Prvi sudija pomoćnik Stanić Petar
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
FK “Bajša” (Bajša) FK “Srbobran” (Srbobran)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Bajša
Delegat Haška Nenad
Sudija Berenji Ljubiša
Prvi sudija pomoćnik Filipović Vanja
Drugi sudija pomoćnik Čorokalo Nemanja
FK “Vojvodina” (Tovariševo) FK “Vojvodina” (Bačko Gradište)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Tovariševo
Delegat Pavlović Đorđe
Sudija Pilić Strahinja
Prvi sudija pomoćnik Ćeranović Balša
Drugi sudija pomoćnik Purić Marko
OFK “Vrbas” (Vrbas) FK “Crvenka” (Crvenka)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Vrbas
Delegat Vidaković Srđan
Sudija Bosnić Milan
Prvi sudija pomoćnik Krneta Rade
Drugi sudija pomoćnik Aleksić Bojan

Ostavite odgovor