Još tri takmičarska kola su ispred fudbalskih klubova VFL Jug. Prvo u vikendu pred nama.

VFL „Jug“ – 15. kolo
FK “Budućnost” (Salaš Noćajski) FK “Podunavac” (Belegiš)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Salaš Noćajski
Delegat Trkulja Ilija
Sudija Gaćinović Marko
Prvi sudija pomoćnik Radić Blagoje
Drugi sudija pomoćnik Matić Dimitrije
FK “Hajduk” (Divoš) FK “Jadran” (Golubinci)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Divoš
Delegat Vujović Slobodan
Sudija Bošković Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Koldžić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Mirela
FK “Sloga” (Temerin) FK “Radnički” (Nova Pazova)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Temerin
Delegat Muratović Radislav
Sudija Tepić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Tošić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Stoiljković Zorana
FK “Borac” (Šajkaš) RFK “Novi Sad 1921” (Novi Sad)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Šajkaš
Delegat Jokić Goran
Sudija Grmuša Branko
Prvi sudija pomoćnik Ivanović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Vukčević Dunja
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Sloboda” (Donji Tovarnik)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Novi Sad
Delegat Ćurčić Dejan
Sudija Mijanović Stefan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Dušan
Drugi sudija pomoćnik Bilić Dejan
FK “Jedinstvo” (Rumenka) OFK “Jugović” (Kać)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Rumenka
Delegat Jovičić Aca
Sudija Sekulić Marko
Prvi sudija pomoćnik Božoki Danijel
Drugi sudija pomoćnik Trninić Jelena
FK “Indeks” (Novi Sad) FK “Cement” (Beočin)
15. 11. 2020. (nedelja) – 10:00 Novi Sad
Delegat Đumić Tihomir
Sudija Ranković Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Jevtić Aleksandar
Drugi sudija pomoćnik Relić Draško
FK “Sloga” (Erdevik) FK “Mladost” (Bački Jarak)
14. 11. 2020. (subota) – 13:00 Erdevik
Delegat Grujić Siniša
Sudija Kampić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Štumpf Željko
Drugi sudija pomoćnik Petrović Rastko
FK “Sremac Vojka” (Vojka) FK “Podrinje” (Mačvanska Mitrovica)
15. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Erdevik
Delegat Adžić Veselin
Sudija Graovac Bojan
Prvi sudija pomoćnik Mitrović Ognjen
Drugi sudija pomoćnik Ljubinković Branislav

Ostavite odgovor