Posle reprezentativne pauze, fudbalski klubovi Super lige Srbije će po petnaesti put na terene po bodove.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 15. kolo (20.11. – 22.11.2020)

Javor-Matis – Spartak Žk

Mladost – Čukarički
Petak, 20.11.2020, 17:00 Petak, 20.11.2020, 17:00
Delegat: Anđelković Žarko Delegat: Popović Rade
Glavni sudija: Široki Zoran Glavni sudija: Ilić Milan
Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko Četvrti sudija: Mitić Milan

Radnik – Mačva

Petak, 20.11.2020, 17:00
Delegat: Hadži Đorđević Ivan
Glavni sudija: Piper Petar
Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Minić Srđan
Četvrti sudija: Grujić Danilo
Inđija – Radnički N.
Subota, 21.11.2020, 13:00
Delegat: Braun Robert
Glavni sudija: Stojanović Andrija
Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan
Četvrti sudija: Radaković Nikola

Napredak – TSC

Rad – Metalac
Subota, 21.11.2020, 14:00 Subota, 21.11.2020, 14:00
Delegat: Arsić Nebojša Delegat: Zavišin Srđan
Glavni sudija: Jovanović Srđan Glavni sudija: Maksimović Đorđe
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Marković Momčilo Četvrti sudija: Stefanović Milan

Voždovac – Novi Pazar

Subota, 21.11.2020, 14:00
Delegat: Nikolić Nenad
Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Nikolić Bojan
Partizan – Proleter
Subota, 21.11.2020, 16:00
Delegat: Stojanović Miroslav
Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Anđelovski Novica

Zlatibor – OFK Bačka

Vojvodina – Crvena zvezda
Nedelja, 22.11.2020, 16:00 Nedelja, 22.11.2020, 17:30
Delegat: Bukvić Miroslav Delegat: Radaković Miodrag
Glavni sudija: Šegrt Jovan Glavni sudija: Simović Novak
Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola
Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš
Četvrti sudija: Čolović Dragan Četvrti sudija: Lukić Lazar

Ostavite odgovor