Šest bodova je ostalo na fudbalskom meniju Vojvođanske fudbalske lige grupa „Sever“. Prva tri u vikendu pred nama.
VFL „Sever“ – 16. kolo | |
FK „Obilić“ (Novi Kneževac) | FK „Crvenka“ (Crvenka) |
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 | Novi Kneževac |
Delegat | Suvajac Nemanja |
Sudija | Rakić Miodrag |
Prvi sudija pomoćnik | Jurić Stevan |
Drugi sudija pomoćnik | Martinović Miloš |
FK „Vojvodina“ (Bačko Gradište) | OFK „Vrbas“ (Vrbas) |
22. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 | Bačko Gradište |
Delegat | Čonka Aron |
Sudija | Filipović Vanja |
Prvi sudija pomoćnik | Berenji Ljubiša |
Drugi sudija pomoćnik | Subotić Nemanja |
FK „Srbobran“ (Srbobran) | FK „Vojvodina“ (Tovariševo) |
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 | Srbobran |
Delegat | Ivanišević Slaviša |
Sudija | Stojčević Nemanja |
Prvi sudija pomoćnik | Boškić Milan |
Drugi sudija pomoćnik | Markuš Miloš |
FK „Radnički“ (Sombor) | FK „Bajša“ (Bajša) |
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 | Sombor |
Delegat | Ćirić Nemanja |
Sudija | Nešić Mate |
Prvi sudija pomoćnik | Vukanović Boris |
Drugi sudija pomoćnik | Čorokalo Nemanja |
FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo) | FK „Hercegovac“ (Gajdobra) |
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 | Čelarevo |
Delegat | Knežević Vojislav |
Sudija | Latinović Luka |
Prvi sudija pomoćnik | Milešević Miloš |
Drugi sudija pomoćnik | Kantar Darko |
FK „Tavankut“ (Tavankut) | FK „Bačka“ (Pačir) |
22. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 | Tavankut |
Delegat | Koberski Josip |
Sudija | Krušić Jovan |
Prvi sudija pomoćnik | Trbović Miodrag |
Drugi sudija pomoćnik | Kovač Izabela |
OFK „Mladost APA“ (Apatin) | FK „Njegoš“ (Lovćenac) |
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 | Apatin |
Delegat | Latki Tomislav |
Sudija | Radulović Milan |
Prvi sudija pomoćnik | Bečanović Dalibor |
Drugi sudija pomoćnik | Vasiljević Nemanja |
FK „Tekstilac“ (Odžaci) | FK „Mladost“ (Turija) |
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 | Odžaci |
Delegat | Katalinić Aleksandar |
Sudija | Kuzmanović Nemanja |
Prvi sudija pomoćnik | Maravić Marko |
Drugi sudija pomoćnik | Stanić Petar |
FK „Mladost“ (Bački Petrovac) | FK „Krila Krajine“ (Bačka Palanka) |
22. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 | Bački Petrovac |
Delegat | Drašković Čedomir |
Sudija | Dopuđa Đorđe |
Prvi sudija pomoćnik | Mrđenović Predrag |
Drugi sudija pomoćnik | Cvetković Vukašin |