Predposlednje kolo među vojvođanskim trećeligašima je prilika da se osvoje nova tri boda za jesenju zimnicu.

Srpska liga VOJVODINA – 18. kolo
FK “1. maj” (Ruma) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 Ruma
Delegat Jelisavac Vladimir
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Subić Jovan
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Obradović Milan
FK “Vršac” (Vršac) OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka)
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 Vršac
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Bibin Aleksa
Prvi sudija pomoćnik Vujanov Zdravko
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Vojvodina 1928” (Perlez)
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 Subotica
Delegat – posmatrač Ćaćić Branislav
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Tešanović Goran
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo)
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 Kula
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Rašković Boško
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Samac Saša
FK “Sloga” (Čonoplja) FK “Jedinstvo” (Stara Pazova)
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 Čonoplja
Delegat Nikolić Zoran
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Đukanović Ilija
FK “Sloboda” (Novi Kozarci) OFK “Bečej 1918” (Bečej)
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 Novi Kozarci
Delegat Živković Milan
Sudija Rauković Nedeljko
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Tanović Srđan
Posmatrač Pandurov Milorad
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Feniks 1995” (Apatin)
21. 11. 2020. (subota) – 13:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Radnički 1912” (Sombor)
22. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Janković Aleksandar
FK “Borac” (Sakule) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
22. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Sakule
Delegat Vujaković Dmitar
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Dimoski Marko
Posmatrač Novaković Goran
SK “Tisa” (Adorjan) FK “Mladost” (Novi Sad)
22. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Kanjiža
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Rodean Marijan

Ostavite odgovor