Vojvođanski fudbalski trećeligaši po okončanju ovog vikenda ispred nas će na zimsku pauzu.

Srpska liga VOJVODINA – 19. kolo
FK “Mladost” (Novi Sad) FK “1. maj” (Ruma)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Novi Sad
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
FK “Feniks 1995” (Apatin) SK “Tisa” (Adorjan)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Pećinci
Delegat – posmatrač Jevtić Bojan
Sudija Subašić Milorad
Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Samac Saša
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Zrenjanin
Delegat Despotović Dragan
Sudija Tanović Srđan
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Kiš-Čepegi Robert
OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Borac” (Sakule)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Bečej
Delegat Umićević Radovan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Stojić Uroš
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Dimoski Marko
Posmatrač Milanović Igor
FK “Radnički 1912” (Sombor) FK “Sloga” (Čonoplja)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Sombor
Delegat Momčilović Zoran
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Negovanović Miloš
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Novaković Goran
FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo) FK “Dunav” (Stari Banovci)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Banatsko Veliko Selo
Delegat – posmatrač Leković Goran
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Pjevac Dušan
OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka) FK “Bačka 1901” (Subotica)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Bačka Palanka
Delegat Perović Predrag
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Stanojčev Đorđe
Četvrti sudija Todić Filip
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Vršac” (Vršac)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Novi Banovci
Delegat Đenić Predrag
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Jedinstvo” (Stara Pazova) FK “Sloboda” (Novi Kozarci)
29. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Stara Pazova
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Janković Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Rašković Boško
Četvrti sudija Mrđa Neđo
FK “Vojvodina 1928” (Perlez) FK “Hajduk 1912” (Kula)
29. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Perlez
Delegat – posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Petrović Dejan

Ostavite odgovor