Poslednjih 90 minuta igre je ispred fudbalskih klubova bačke četvrtoligaške scene.

VFL „Sever“ – 17. kolo
FK “Krila Krajine” (Bačka Palanka) FK “Obilić” (Novi Kneževac)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Bačka Palanka
Delegat Zobenica Slavko
Sudija Radulović Milan
Prvi sudija pomoćnik Purić Marko
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir
FK “Mladost” (Turija) FK “Mladost” (Bački Petrovac)
29. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Turija
Delegat Dabižljević Slaviša
Sudija Krušić Jovan
Prvi sudija pomoćnik Dopuđa Đorđe
Drugi sudija pomoćnik Cvetković Vukašin
FK “Njegoš” (Lovćenac) FK “Tekstilac” (Odžaci)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Lovćenac
Delegat Marić Nade
Sudija Šipoš Atila
Prvi sudija pomoćnik Janjić Milovan
Drugi sudija pomoćnik Stanić Petar
FK “Bačka” (Pačir) OFK “Mladost APA” (Apatin)
29. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Pačir
Delegat Đuran Jovan
Sudija Vasiljević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Kuzmanović Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Boškić Milan
FK “Hercegovac” (Gajdobra) FK “Tavankut” (Tavankut)
29. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Gajdobra
Delegat Puača Miloš
Sudija Jurić Stevan
Prvi sudija pomoćnik Ćeranović Balša
Drugi sudija pomoćnik Trbović Miodrag
FK “Bajša” (Bajša) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Bajša
Delegat Katalinić Aleksandar
Sudija Šćepanović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Vračar Petar
Drugi sudija pomoćnik Pilić Strahinja
FK “Vojvodina” (Tovariševo) FK “Radnički” (Sombor)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Tovariševo
Delegat Drakulović Novak
Sudija Vukanović Boris
Prvi sudija pomoćnik Berenji Ljubiša
Drugi sudija pomoćnik Subotić Nemanja
OFK “Vrbas” (Vrbas) FK “Srbobran” (Srbobran)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Vrbas
Delegat Stanković Milan
Sudija Čapko Ivan
Prvi sudija pomoćnik Bosnić Milan
Drugi sudija pomoćnik Kolaković Igor
FK “Crvenka” (Crvenka) FK “Vojvodina” (Bačko Gradište)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Crvenka
Delegat Dražić Lazar
Sudija Milešević Miloš
Prvi sudija pomoćnik Dudok Ljudovit
Drugi sudija pomoćnik Kantar Darko

Ostavite odgovor