Poslednja tri jesenja boda su na fudbalskom meniju VFL grupa Jug.

VFL „Jug“ – 17. kolo
FK “Hajduk” (Divoš) FK “Podunavac” (Belegiš)
29. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Divoš
Delegat Adžić Veselin
Sudija Kampić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Gaćinović Marko
Drugi sudija pomoćnik Kalman Petar
FK “Sloga” (Temerin) FK “Budućnost” (Salaš Noćajski)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Temerin
Delegat Dovedan Milan
Sudija Mitrović Ognjen
Prvi sudija pomoćnik Tošić Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Koldžić Stefan
FK “Borac” (Šajkaš) FK “Jadran” (Golubinci)
29. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Šajkaš
Delegat Subotić Marko
Sudija Stoiljković Zorana
Prvi sudija pomoćnik Trninić Jelena
Drugi sudija pomoćnik Vukčević Dunja
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Radnički” (Nova Pazova)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Novi Sad
Delegat Muratović Radislav
Sudija Petrović Rastko
Prvi sudija pomoćnik Radić Blagoje
Drugi sudija pomoćnik Vukmirović Veljko
FK “Jedinstvo” (Rumenka) RFK “Novi Sad 1921” (Novi Sad)
29. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Rumenka
Delegat Trkulja Ilija
Sudija Čekičević Nikola
Prvi sudija pomoćnik Mijanović Stefan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Rastko
FK “Indeks” (Novi Sad) FK “Sloboda” (Donji Tovarnik)
29. 11. 2020. (nedelja) – 10:00 Novi Sad
Delegat Kozarev Petar
Sudija Grmuša Branko
Prvi sudija pomoćnik Božoki Danijel
Drugi sudija pomoćnik Ljubinković Branislav
FK “Sloga” (Erdevik) OFK “Jugović” (Kać)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Erdevik
Delegat Majstorović Stanko
Sudija Bošković Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Petrović Dušan
Drugi sudija pomoćnik Bilić Dejan
FK “Sremac Vojka” (Vojka) FK “Cement” (Beočin)
29. 11. 2020. (nedelja) – 13:00 Vojka
Delegat Ćurčić Dejan
Sudija Ranković Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Skakavac Aleksandar
Drugi sudija pomoćnik Matić Dimitrije
FK “Podrinje” (Mačvanska Mitrovica) FK “Mladost” (Bački Jarak)
28. 11. 2020. (subota) – 13:00 Mačvanska Mitrovica
Delegat Inđić Mirko
Sudija Tepić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Štumpf Željko
Drugi sudija pomoćnik Vukmanović Nikola

Ostavite odgovor