I naredno 17.kolo Prve fudbalske lige Srbije će se igrati u tri takmičarska dana.

Prva liga 2020/21: 17.Kolo (28.11. – 30.11.2020)

Budućnost D. – OFK Žarkovo

Dubočica – Radnički P.
Subota, 28.11.2020, 13:00 Subota, 28.11.2020, 13:00
Delegat: Ković Dragan Delegat: Milošević Blagoje
Glavni sudija: Stefanović Milan Glavni sudija: Manojlović Dalibor
Prvi pomoćni sudija: Božović Goran Prvi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Drugi pomoćni sudija: Bogićević Goran Drugi pomoćni sudija: Blagojević Ivan
Četvrti sudija: Janjuš Predrag Četvrti sudija: Mijajlović Borko

Jagodina – Radnički 1923

Loznica – Dinamo
Subota, 28.11.2020, 13:00 Subota, 28.11.2020, 13:00
Delegat: Nikolić Ivan Delegat: Lojanica Milan
Glavni sudija: Jerinić Danilo Glavni sudija: Živanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad Prvi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan
Drugi pomoćni sudija: Novaković Novak Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar Četvrti sudija: Nikitović Ivan

Železničar – Kabel

Subota, 28.11.2020, 13:00
Delegat: Elezović Radomir
Glavni sudija: Đorđević Nikola
Prvi pomoćni sudija: Antić Nikola
Drugi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Četvrti sudija: Delibašić Marko
Kolubara – Zemun

Radnički SM – Grafičar

Nedelja, 29.11.2020, 13:00 Nedelja, 29.11.2020, 13:00
Delegat: Stojanović Miroslav Delegat: Tomić Dušan
Glavni sudija: Trifković Dejan Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš Drugi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Četvrti sudija: Matić David Četvrti sudija: Petrović Nikola
Trayal – Borac 1926
Nedelja, 29.11.2020, 13:00
Delegat: Vujović Ljubiša
Glavni sudija: Ilić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Živković Marko
Drugi pomoćni sudija: Pešović Milan
Četvrti sudija: Srećković Marko

Sloga – IMT

Ponedeljak, 30.11.2020, 13:00
Delegat: Šegrt Vladimir
Glavni sudija: Maksimović Đorđe
Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Nikolić Danilo

Ostavite odgovor