Šesnaesti fudbalski vikend je ispred fudbalskih klubova Super lige Srbije.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 16. kolo (28.11. – 30.11.2020)

Mačva – Inđija

Subota, 28.11.2020, 13:00
Delegat: Karapetrović Ivan
Glavni sudija: Ostraćanin Stanko
Prvi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Šegrt Jovan
Čukarički – Napredak

Metalac – Zlatibor

Nedelja, 29.11.2020, 15:00 Nedelja, 29.11.2020, 15:00
Delegat: Novović Velibor Delegat: Karasi Stanislav
Glavni sudija: Čolović Dragan Glavni sudija: Piper Petar
Prvi pomoćni sudija: Pavlović Slobodan Prvi pomoćni sudija: Piper Pavle
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan Drugi pomoćni sudija: Minić Srđan
Četvrti sudija: Grujić Danilo Četvrti sudija: Ilić Milan
Novi Pazar – OFK Bačka

Voždovac – Mladost

Nedelja, 29.11.2020, 15:00 Nedelja, 29.11.2020, 15:00
Delegat: Mutavdžić Radisav Delegat: Slavković Goran
Glavni sudija: Marković Momčilo Glavni sudija: Radaković Nikola
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš Prvi pomoćni sudija: Simović Miloš
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan Drugi pomoćni sudija: Mikalački Ivan
Četvrti sudija: Tomić Pavle Četvrti sudija: Stamenković Ivan
TSC – Partizan

Crvena zvezda – Rad

Nedelja, 29.11.2020, 17:00 Nedelja, 29.11.2020, 19:00
Delegat: Jovanović Marko Delegat: Stojaković Branko
Glavni sudija: Minaković Nenad Glavni sudija: Stojanović Andrija
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar Prvi pomoćni sudija: Karadžić Miloš
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan Drugi pomoćni sudija: Peranović Dragan
Četvrti sudija: Široki Zoran Četvrti sudija: Jovanović Srđan
Proleter – Javor-Matis

Radnički N. – Vojvodina

Ponedeljak, 30.11.2020, 16:00 Ponedeljak, 30.11.2020, 16:00
Delegat: Baglava Branko Delegat: Lukić Časlav
Glavni sudija: Nikolić Bojan Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Dimitrijević Marko Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Živković Aleksandar Četvrti sudija: Mitić Milan
Spartak Žk – Radnik
Ponedeljak, 30.11.2020, 16:00
Delegat: Blečić Vuk
Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Banović Bojan
Drugi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Četvrti sudija: Simović Novak

Ostavite odgovor