Sedamnaesto kolo u Super ligi Srbije će se igrati u čak četiri dana. Od petka do ponedeljka. 

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 17. kolo (04.12. – 07.12.2020)

Napredak – Voždovac

Petak, 04.12.2020, 18:00
Delegat: Milošević Blagoje
Glavni sudija: Šegrt Jovan
Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub
Četvrti sudija: Anđelovski Novica
Vojvodina – Mačva

Partizan – Čukarički

Subota, 05.12.2020, 14:00 Subota, 05.12.2020, 16:00
Delegat: Marić Momčilo Delegat: Nikolić Ivan
Glavni sudija: Mitić Milan Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Stanojević Goran Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Jovanović Srđan Četvrti sudija: Maksimović Đorđe
Inđija – Spartak Žk

Javor-Matis – TSC

Nedelja, 06.12.2020, 13:00 Nedelja, 06.12.2020, 14:00
Delegat: Kostrešević Novak Delegat: Stevović Radenko
Glavni sudija: Simović Novak Glavni sudija: Ivković Marko
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš Drugi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Četvrti sudija: Radaković Nikola Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko
Mladost – Novi Pazar

Radnik – Proleter

Nedelja, 06.12.2020, 14:00 Nedelja, 06.12.2020, 14:00
Delegat: Trajanovski Zoran Delegat: Milivojević Miroslav
Glavni sudija: Široki Zoran Glavni sudija: Živković Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan Prvi pomoćni sudija: Petrović Oliver
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor Drugi pomoćni sudija: Vojnić Stefan
Četvrti sudija: Marković Momčilo Četvrti sudija: Milanović Miloš
Zlatibor – Crvena zvezda
Nedelja, 06.12.2020, 16:00
Delegat: Vujović Ljubiša
Glavni sudija: Grujić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Dimitrijević Dejan
Četvrti sudija: Čolović Dragan

OFK Bačka – Metalac

Rad – Radnički N.
Ponedeljak, 07.12.2020, 13:00 Ponedeljak, 07.12.2020, 13:00
Delegat: Kovačević Ljubomir Delegat: Novović Velibor
Glavni sudija: Ilić Milan Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir Prvi pomoćni sudija: Olajoš Nađ Matija
Drugi pomoćni sudija: Minić Milan Drugi pomoćni sudija: Harmat Atila
Četvrti sudija: Tomić Pavle Četvrti sudija: Đorđić Miloš

Ostavite odgovor