Od petka do nedelje će se igrati fudbalske utakmice predposlednjeg jesenjeg kola Super lige Srbije.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 18. kolo (11.12. – 13.12.2020)

Mladost – Napredak

Proleter – Inđija
Petak, 11.12.2020, 16:00 Petak, 11.12.2020, 16:00
Delegat: Bošković Radenko Delegat: Đerman Dragoslav
Glavni sudija: Marković Momčilo Glavni sudija: Lukić Lazar
Prvi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Peranović Dragan Drugi pomoćni sudija: Banović Bojan
Četvrti sudija: Živković Aleksandar Četvrti sudija: Šegrt Jovan

TSC – Radnik

Čukarički – Javor-Matis
Petak, 11.12.2020, 16:00 Petak, 11.12.2020, 18:00
Delegat: Elezović Radomir Delegat: Rončević Rodoljub
Glavni sudija: Radaković Nikola Glavni sudija: Jovanović Srđan
Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš
Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan
Četvrti sudija: Đorđić Miloš Četvrti sudija: Ilić Milan

Mačva – Rad

Novi Pazar – Metalac
Subota, 12.12.2020, 14:00 Subota, 12.12.2020, 14:00
Delegat: Babić Ratomir Delegat: Šegrt Vladimir
Glavni sudija: Ivković Marko Glavni sudija: Tomić Pavle
Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko Prvi pomoćni sudija: Harmat Atila
Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir Drugi pomoćni sudija: Karadžić Miloš
Četvrti sudija: Maksimović Đorđe Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko

Radnički N. – Zlatibor

Spartak Žk – Vojvodina
Subota, 12.12.2020, 14:00 Subota, 12.12.2020, 14:00
Delegat: Stojiljković Dragan Delegat: Bakić Hasib
Glavni sudija: Simović Novak Glavni sudija: Milanović Miloš
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje
Četvrti sudija: Mitić Milan Četvrti sudija: Minaković Nenad

Voždovac – Partizan

Subota, 12.12.2020, 17:00
Delegat: Ković Dragan
Glavni sudija: Široki Zoran
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor
Četvrti sudija: Anđelovski Novica
Crvena zvezda – OFK Bačka
Nedelja, 13.12.2020, 17:00
Delegat: Ratković Predrag
Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Minić Milan
Drugi pomoćni sudija: Pašajlić Milan
Četvrti sudija: Grujić Danilo

Ostavite odgovor