Hala Osnovne škole “Sveti Sava” u Novoj pazovi je bila domaćin ranije odložene utakmice osmog kola Super lige Srbije.

Rukometašice Mladosti su za rivalke imale ekipu Vrbasa. Na kraju meča nije bilo pobednica u rezultatu 24: 24 (10: 12). Gošće su bolje otvorile utakmicu i već u 14.minutu su imale plus pet golova prednosti (2: 7). Ipak domaći tim polako topi tu prednost i na odmor Vrbašanke odlaze sa plus dva gola prednosti (10: 12).

Početkom drugog dela meča Mladost stiže do poravnanja rezultata (12: 12), ali za kratko. Opet Vrbas ima četiri gola prednosti u 37.minutu (12: 16). Domaći tim do poravnanja rezultata stiže ponovo tek u 56.minutu (23: 23). Taj nalet koriste igračice Mladosti koje prave razliku od 4: 0 i prelaze u vođstvo u 58.minutu (24: 23). Da bi “pravda” na neki način pobedila potrudila se u predposlednjem minutu utakmice Milica Cvelf koja je postigla poslednji gol na meču za 24: 24.

U domaćem timu najefikasnija je bila Leposava Glušica sa 10 postigniutih golova. Kod gošći je to bila Danijela Ilić sa 6 postignutih golova.

Sudije meča su bile Vanja Antić iz Beograda i Jelena Jakovljević iz Zemuna. Danijela Kosanović iz Sombora je obavljala dužnost delegata na ovom meču.