NEGOTIN. Strelci: Vukotić u 45, Bogdan u 70, Štulić u 75. i Ristić u 80. minutu. Sudija: Neđad Karamanovski (Negotin).
SLOBODA: Krompić, Stević, A. Simić, Lazarević, Dragojević, M. Simić, Dimitrić, Mićić, Kuburović, Salkonić i Vukotić.
Igrali su još: Šivoljicki, Bogdan, Štulić, Đorić, Đorđević i Jošić.

BOR: Jakovljević, Cokić, M. Buzej, Stamenković, Stanojević, Radovanović, Jovčić, Dimitrijević, Milićević, Đorđević, Jovanović.
Igrali su još: M. Buzej, Antić, Bugarinović, Derviši, Đurđević i Petričić.

Još jedna uspela provera zonaša iz Donjeg Tovarnika, u okviru priprema na Lepenskom Viru. Izabranici trenera Miloša Đokića poveli su pri samom kraju prvog poluvremena: Mićić je lepo proigrao Dragojevića na levom krilu, usledio je centaršut, a pred golom Bora najviši u skoku je bio Vukotić. Priliku za poravnanje rezultata Bor propušta u 50. minutu: šut Stanojevića sa „bele tačke“ Šivoljicki brani.Prednost je uvećana u 70. minutu., kada je Bogdan u situaciji „jedan na jedan“ s protivničkim golmanom izašao kao pobednik. Pet minuta kasnije Đorđević lepo upošljava Štulića, koji šutira u bliži ugao za 3:0. Konačan rezultat od 4:0 postavio je Ristić u 80. minutu: posle centaršuta Kuburovića, lopta preleće golmana Bora i dolazi do Ristića, kojem nije bilo teško da je pošalje u mrežu.