DEČ. Igralište Sremca. Sudija: Milam Ćirak (Deč). Strelci: 1:0 S. Tadić u 19, 1:1 Todorović u 25, 2:1 P. Tadić u 38, 3:1 Milić u 64. 3:2 Savković u 66, 4:2 Milić u 80. Minutu.

SREMAC: Šljukić, Nedeljković, Milan Marčeta, Lapčić, Jurišić, P. Tadić, D. Tadić, Stojković, Kresojević, V. Petrović, Stojčević.
Igrali su još: Sadžak, Marko Marčeta, Milić, Lilić, Arsenijević, M. Petrović, Mladenović, S. Majstorović, M. Majstoprović i B. Petrović.

NAPREDAK: D. Nikolić, Opačić, N. Jovanović, Vukin, Kočijašević, Sremac. Poljak, Todorović, Savković, Đurić i Mrkajić.
Igrali su još: P. Nikolić, Čubrilo. Evđenić, Živić i M. Jovanović.

Viđen je u Deču „pravi fudbalski praznik1“: prelepo vreme, šest pogodaka, više lepih akcija. Domaćin je poveo u 19. Minutu, posle nesupele ofsajd zamke Napretka. Rezultat je poravnao Todorović, prelepim šutem sa oko 25 metara u 25 minutu. Rezultatsku prednost Sremcu donosi P. Tadić (38. minut), kada je preciznim šutem loptu poslao u donji desni ugao iskunog Nikolića. Neuspelo istrčavanje Nikolića u 65. minutu kažnjava Milić. Da bi par minuta ksnije lepu akciju golom krunisao Savković za rezultat 3:2. Sve dileme otklanja Milić u 80. minutu: odlično proigravanje P. Majstorovića krunisao je golom za konačnih 4:2.