Drugo prolećno takmičarsko kolo fudbalski klubovi Prve lige Srbije će odigrati u četiri dana.

Prva liga 2020/21: 19.Kolo (26.02. – 01.03.2021)

OFK Žarkovo – Železničar

Petak, 26.02.2021, 13:00
Delegat: Rončević Rodoljub
Glavni sudija: Pančić Dušan
Prvi pomoćni sudija: Ivanišević Bojan
Drugi pomoćni sudija: Radić Petar
Četvrti sudija: Jeknić Stefan
Loznica – Trayal

Radnički 1923. – Dubočica

Subota, 27.02.2021, 13:00 Subota, 27.02.2021, 13:00
Delegat: Tomić Vladimir Delegat: Janković Miodrag
Glavni sudija: Srećković Marko Glavni sudija: Petrović Nikola
Prvi pomoćni sudija: Tubić NJegoš Prvi pomoćni sudija: Cvetković Ivan
Drugi pomoćni sudija: Živković Marko Drugi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Četvrti sudija: Ilić Pavle Četvrti sudija: Manojlović Dalibor
Borac 1926 – Jagodina

Kabel – Sloga

Nedelja, 28.02.2021, 13:00 Nedelja, 28.02.2021, 13:00
Delegat: Blečić Vuk Delegat: Braun Robert
Glavni sudija: Tripković Lazar Glavni sudija: Matić Miroslav
Prvi pomoćni sudija: Pešović Milan Prvi pomoćni sudija: Krstić Slobodan
Drugi pomoćni sudija: Obradović Nikola Drugi pomoćni sudija: Mitić Miloš
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar Četvrti sudija: Nikolić Danilo
Radnički P. – Radnički SM

Zemun – Budućnost D.

Nedelja, 28.02.2021, 13:00 Nedelja, 28.02.2021, 13:00
Delegat: Anđelković Žarko Delegat: Novović Velibor
Glavni sudija: Stamenković Ivan Glavni sudija: Jerinić Danilo
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar Prvi pomoćni sudija: Božović Goran
Drugi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije Drugi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Četvrti sudija: Mijajlović Borko Četvrti sudija: Stefanović Milan
Kolubara – Dinamo
Nedelja, 28.02.2021, 16:00
Delegat: Gajić Milorad
Glavni sudija: Živanović (M) Miloš
Prvi pomoćni sudija: Radovanović Uroš
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija
Četvrti sudija: Trifković Dejan

IMT – Grafičar

Ponedeljak, 01.03.2021, 13:00
Delegat: Marić Momčilo
Glavni sudija: Matić David
Prvi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Drugi pomoćni sudija: Božović Boško
Četvrti sudija: Đorđević Nikola

Ostavite odgovor