U tri naredna takmičarska dana će se odigrati utakmice 24.kola Super fudbalske lige Srbije.

Linglong Tire Super liga Srbije 2020/21: 24. kolo
(26.02. – 28.02.2021)

Inđija – Partizan

Vojvodina – Napredak
Petak, 26.02.2021, 13:00 Petak, 26.02.2021, 15:30
Delegat: Pandurov Branislav Delegat: Babić Ratomir
Glavni sudija: Simović Novak Glavni sudija: Đorđić Miloš
Prvi pomoćni sudija: Đorović Nikola Prvi pomoćni sudija: Bogićević Dragan
Drugi pomoćni sudija: Simović Miloš Drugi pomoćni sudija: Miškeljin Miloš
Četvrti sudija: Široki Zoran Četvrti sudija: Stojanović Andrija

Novi Pazar – Mačva

OFK Bačka – Čukarički
Subota, 27.02.2021, 14:00 Subota, 27.02.2021, 14:00
Delegat: Karapetrović Ivan Delegat: Elezović Radomir
Glavni sudija: Ivković Marko Glavni sudija: Mitić Milan
Prvi pomoćni sudija: Đuričić Marko Prvi pomoćni sudija: Minić Milan
Drugi pomoćni sudija: Petković Miroljub Drugi pomoćni sudija: Andrejić Čedomir
Četvrti sudija: Tomić Pavle Četvrti sudija: Maksimović Đorđe

Radnik – Javor-Matis

Radnički N. – Spartak Žk
Subota, 27.02.2021, 14:00 Subota, 27.02.2021, 14:00
Delegat: Hadži Đorđević Ivan Delegat: Mladenović Vladan
Glavni sudija: Jovanović Srđan Glavni sudija: Čolović Dragan
Prvi pomoćni sudija: Stojković Uroš Prvi pomoćni sudija: Petrović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Mihajlović Milan Drugi pomoćni sudija: Kurčubić Nenad
Četvrti sudija: Radaković Nikola Četvrti sudija: Ostraćanin Stanko

Metalac – TSC

Rad – Mladost
Subota, 27.02.2021, 16:05 Subota, 27.02.2021, 16:05
Delegat: Stojanović Miroslav Delegat: Bošković Radenko
Glavni sudija: Milanović Miloš Glavni sudija: Minaković Nenad
Prvi pomoćni sudija: Grujić Jovan Prvi pomoćni sudija: Živin Svetozar
Drugi pomoćni sudija: Milićević Miloje Drugi pomoćni sudija: Šutulović Milan
Četvrti sudija: Živković Aleksandar Četvrti sudija: Lukić Lazar

Zlatibor – Voždovac

Crvena zvezda – Proleter
Subota, 27.02.2021, 16:05 Nedelja, 28.02.2021, 17:00
Delegat: Jovanović-Džajić Aleksandar Delegat: Bakić Hasib
Glavni sudija: Grujić Danilo Glavni sudija: Anđelovski Novica
Prvi pomoćni sudija: Ristić Milovan Prvi pomoćni sudija: Beljin Goran
Drugi pomoćni sudija: Đurđević Dalibor Drugi pomoćni sudija: Piper Pavle
Četvrti sudija: Šegrt Jovan Četvrti sudija: Marković Momčilo

Ostavite odgovor