I na vojvođanskom fudbalskom četvrtoligaškom severu startuje prolećni deo takmičarske sezone.

VFL „Sever“ – 18. kolo
FK “Obilić” (Novi Kneževac) FK “Vojvodina” (Bačko Gradište)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Novi Kneževac
Delegat Ćirić Nemanja
Sudija Dopuđa Đorđe
Prvi sudija pomoćnik Jurić Stevan
Drugi sudija pomoćnik Purić Marko
FK “Crvenka” (Crvenka) FK “Srbobran” (Srbobran)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Crvenka
Delegat Drašković Čedomir
Sudija Krneta Rade
Prvi sudija pomoćnik Milešević Miloš
Drugi sudija pomoćnik Kolaković Igor
OFK “Vrbas” (Vrbas) FK “Radnički” (Sombor)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Vrbas
Delegat Dražić Lazar
Sudija Rakić Miodrag
Prvi sudija pomoćnik Kuzmanović Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Maravić Marko
FK “Vojvodina” (Tovariševo) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Tovariševo
Delegat Nikolić Vladimir
Sudija Berenji Ljubiša
Prvi sudija pomoćnik Vukanović Boris
Drugi sudija pomoćnik Subotić Nemanja
FK “Bajša” (Bajša) FK “Tavankut” (Tavankut)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Bajša
Delegat Zobenica Slavko
Sudija Šipoš Atila
Prvi sudija pomoćnik Bečanović Dalibor
Drugi sudija pomoćnik Cvetković Vukašin
FK “Hercegovac” (Gajdobra) OFK “Mladost APA” (Apatin)
07. 03. 2021. (nedelja) – 14:30 Gajdobra
Delegat Andrić Dejan
Sudija Vasiljević Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Markuš Miloš
Drugi sudija pomoćnik Boškić Milan
FK “Bačka” (Pačir) FK “Tekstilac” (Odžaci)
07. 03. 2021. (nedelja) – 14:30 Pačir
Delegat Đuran Jovan
Sudija Vračar Petar
Prvi sudija pomoćnik Stojčević Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Martinović Miloš
FK “Njegoš” (Lovćenac) FK “Mladost” (Bački Petrovac)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Lovćenac
Delegat Drakulović Novak
Sudija Mrđenović Predrag
Prvi sudija pomoćnik Šćepanović Nikola
Drugi sudija pomoćnik Pilić Strahinja
FK “Mladost” (Turija) FK “Krila Krajine” (Bačka Palanka)
07. 03. 2021. (nedelja) – 14:30 Turija
Delegat Vidaković Srđan
Sudija Nešić Mate
Prvi sudija pomoćnik Čorokalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Vladimir

Ostavite odgovor