Za veliku većinu vojvođanskih fudbalskih trećeligaša od vikenda pred nama startuje trka za opstanak u ovom društvu.

Srpska liga VOJVODINA – 20. kolo
FK “1. maj” (Ruma) FK “Vršac” (Vršac)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Ruma
Delegat Savić Tomislav
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Radišić Dejan
Četvrti sudija Bikić Nikola
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Bačka 1901” (Subotica)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Belegiš
Delegat – posmatrač Jevtić Bojan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Malešević Nemanja
Četvrti sudija Gnjatović Marko
OFK “Stari Grad” (Bačka Palanka) FK “Hajduk 1912” (Kula)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Bačka Palanka
Delegat Simić Saša
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Drugi sudija pomoćnik Vukanović Nenad
Četvrti sudija Rauković Nedeljko
Posmatrač Milanović Igor
FK “Kozara” (Banatsko Veliko Selo) FK “Sloga” (Čonoplja)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Banatsko Veliko Selo
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Meničanin Dragutin
Prvi sudija pomoćnik Vukolić Srđan
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Todić Filip
FK “Radnički 1912” (Sombor) FK “Sloboda” (Novi Kozarci)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Sombor
Delegat Đenić Predrag
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Petrović Dejan
Posmatrač Obradović Milan
FK “Jedinstvo” (Stara Pazova) FK “Borac” (Sakule)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Stara Pazova
Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Pjevac Dušan
Prvi sudija pomoćnik Živković Luka
Drugi sudija pomoćnik Miodanić Vladimir
Četvrti sudija Subašić Milorad
OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Bečej
Delegat Adamović Marko
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) SK “Tisa” (Adorjan)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Zrenjanin
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Dimoski Marko
FK “Feniks 1995” (Stara Pazova) FK “Mladost” (Novi Sad)
06. 03. 2021. (subota) – 14:30 Pećinci
Delegat – posmatrač Medaković Goran
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Tanović Srđan
FK “Vojvodina 1928” (Perlez) FK “Dunav” (Stari Banovci)
07. 03. 2021. (nedelja) – 14:30 Perlez
Delegat Dakić Milan
Sudija Tešanović Goran
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Novaković Goran

Ostavite odgovor