Dvadeset i peti takmičarski dani su ispred fufbalskih klubova Prve lige Srbije.

Prva liga 2020/21: 25.Kolo (03.04. – 04.04.2021)

Borac 1926 – IMT

Budućnost D. – Železničar
Subota, 03.04.2021, 16:00 Subota, 03.04.2021, 16:00
Delegat: Mutavdžić Radisav Delegat: Gajić Milorad
Posmatrač Suđenja: Četnik Stevan Posmatrač Suđenja: Ćupić Zoran
Glavni sudija: Matić David Glavni sudija: Jeknić Stefan
Prvi pomoćni sudija: Cvetković Ivan Prvi pomoćni sudija: Vladić Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Bilić  Svetlana Drugi pomoćni sudija: Lovre Ilija
Četvrti sudija: Vasiljević Miloš Četvrti sudija: Jerinić Danilo

Jagodina – Dinamo

Loznica – Radnički SM
Subota, 03.04.2021, 16:00 Subota, 03.04.2021, 16:00
Delegat: Blečić Vuk Delegat: Lukić Časlav
Posmatrač Suđenja: Đorđević Vukašin Posmatrač Suđenja: Veselinović Slobodan
Glavni sudija: Delibašić Marko Glavni sudija: Pančić Dušan
Prvi pomoćni sudija: Rijavec Nikola Prvi pomoćni sudija: Radić Petar
Drugi pomoćni sudija: Novaković Novak Drugi pomoćni sudija: Tomović Bojan
Četvrti sudija: Đorđević Nikola Četvrti sudija: Janjuš Predrag

OFK Žarkovo – Radnički P.

Radnički 1923 – Kabel
Subota, 03.04.2021, 16:00 Subota, 03.04.2021, 16:00
Delegat: Braun Robert Delegat: Rončević Rodoljub
Posmatrač Suđenja: Korajlija Milan Posmatrač Suđenja: Šipčić Zoran
Glavni sudija: Ilić Pavle Glavni sudija: Stefanović Milan
Prvi pomoćni sudija: Nikolić  Dragan Prvi pomoćni sudija: Radoičić Nenad
Drugi pomoćni sudija: Novaković Ilija Drugi pomoćni sudija: Bogićević Goran
Četvrti sudija: Lukić Aleksandar Četvrti sudija: Nikitović Ivan

Zemun – Grafičar

Subota, 03.04.2021, 16:00
Delegat: Marić Momčilo
Posmatrač Suđenja: Čokanica Sava
Glavni sudija: Trifković Dejan
Prvi pomoćni sudija: Vlasačević Dimitrije
Drugi pomoćni sudija: Milosavljević Nikola
Četvrti sudija: Matić Miroslav
Kolubara – Sloga
Subota, 03.04.2021, 18:00
Delegat: Janković Miodrag
Posmatrač Suđenja: Radovanović Dragan
Glavni sudija: Mijajlović Borko
Prvi pomoćni sudija: Todorović Nemanja
Drugi pomoćni sudija: Govedarović Aleksandar
Četvrti sudija: Jakovljević Mladen

Trayal – Dubočica

Nedelja, 04.04.2021, 19:00
Delegat: Popović Rade
Posmatrač Suđenja: Mrkić Ivan
Glavni sudija: Manojlović Dalibor
Prvi pomoćni sudija: Marjanović Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: Zdravković Miodrag
Četvrti sudija: Miladinović Dušan

Ostavite odgovor